Widok

Re: ksiądz kłamie

Nie rozumiem takich dziennikarzy, którzy całkowicie potrafią przekręcić sprawę. To jednak prawda, że telewizja kłamie. Zapomnieliście dodać ważną informację, mianowicie to, że siostrzeniec księdza i jego kolega mają sprawę w sądzie za sfałszowanie dowodów. Do tego jeden z nich przyznał się do dokonania tego czynu! Taśmy zostały usunięte z prokuratury z pewnością dlatego, że były dowodem winy siostrzeńca księdza. Nie zapominajcie, że księża też mają kupę kasy i też mogą zrujnować komuś życie i załatwiać wiele spraw dzięki pieniądzom. Ja nie jestem po niczyjej stronie. Nie wiem kto co zrobił, ale pewność mam że ten ksiądz ma brudne łapy.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani L. ukrywa sie za krzakami..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie toleruje picia a sam miał wzięte prawko za jazdę pod wpływem alkoholu... a na koledach jak pił w każdym domu...niech sierotka marysia pilnuje swojego podwórka...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
@abc:Jak miał jechane po alkoholu, to wiadome że miał wzięte prawko.Wszyscy go częstowali alkoholem,a teraz wielkie zdziwienie,że jeździł po alkoholu.Normalnie pewnie 99% było w głębokim szoku że zabrali mu prawko po jeździe na gazie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Teraz wielce abstynent a wszyscy na około alkoholicy.. buzan weź się bujaj bo żal ciebie słuchać...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
No napewno każdy mu lał do pyska ....haha stary koń ima swój rozum... teraz na ludzi zwolnić winę....
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
juz nawet "NIE" dobiera sie do naszego wielebnego
http://www.nie.com.pl/
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za a nawet przeciw. Czytając te notoryczne wypociny czego to Bużan nie zrobił aż mi sie nie chce wierzyć że jeszcze nie pozwał nikogo z obrzucających go błotem. Ustalenie IP nie stanowi problemu dla sądu więc jeśli obelgi nie sa prawdą a były proboszcz nie czuje sie winny powinien skierować sprawę z powództwa cywilnego gdyż obelgi bezpodstawne naruszają jego dobre imię.a jak by nie patrzeć jest osobą publiczną a jego posługa opiera sie o zaufanie społeczne. Pisanie o tym ile bab przeleciał powinno być poparte dowodami a jak się materacem albo prześcieradłem nie było to same ploty czy pomówienia nie są dowodem. Sprawa nieletniej nadal sie toczy więc tez nikt nie wie jaki przybierze finał. Chyba że obrzucanie błotem sprawia przyjemność a to juz inna sprawa. Ale proponuje przenieść sie do piaskownicy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 27
No to B E B też trzeba zgłosić na policję że przed kamerami ublizaja i pierdziela na ludzi...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bronku B E B mowia prawde a jak nie wierzysz ich wypowiedziom to zglos na policje a zobaczysz ilu ludzi ich wypowiedzi potwierdzi ze mowia prawde co ten prymityw wyprawial ORMOWIEC PARSZYWY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
To Ciebie też można zgłosić za obrażanie innych... ludzie niech sami pilnują swojego podwórka.... a może to B E B się tu wychwala na tym forum....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
buzan nikogo nie oskarzyl bo wie ,ze to wszystko prawda, jesli on bylby w porzadku nikt by nie pisal o nim.jednak to on zostal skazany za pedofilzm, to jego zlapali na jezdzie po pijanemu.Nalezy skonczyc ten temat bo bedzie slawny jak Walesa i bedzie kandytowal na prezydenta.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zaczely sie klotnie miedzy obdarowywanym a darczynca chyba za malo dawal albo sie kasa skonczyla bo M. zaczal sypac pana T. do prokuratury i sadu to juz pewne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20
A skąd ty to wszystko wiesz... ?kim ty jestes że masz takie informacje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ty wiesz że jak to nie będzie prawda to mogą cię zgłosić na prokuraturę za pomówienia..
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dlaczego tego nie robia? poczytaj wszystkie wpisy na tym forum o wielkim buzanie, zebraloby sie tego na 10 lat odsiatki,ale dlaczego buzan tego nie robi? bo tak dobry jest nasz buzanek,bzdura, boi sie,ze wyjdzie wiecej spraw.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klamie nie klamie trzeba poczekac na orzeczenie lll otasmach czy sa prawdziwe ja sadze ze tak on jest zaszczuty przez pana ormowca i oplaca dalej prawnika s bo boedne Machy nie .maja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 28
katechetka o jaka ty madra jestes? Nienawidzisz go bo pewnie przeleciec cie nie chcial. Jakiego wzoru uzylas przeliczajac jego wystepki na lata? schowaj sie w krzaki i wystaw d*psko.... Ale jedyne najlepsze wyjscie to zajmij sie swoja d*pa a nie czyjas.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 30
oj przeleciał, oj przeleciał i inne tez,
jakiś mężuś z rogami się odezwał ha, ha, ha
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2
A po co odgrzewacie prawie dwuletniego kotleta? Było minęło.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 28
A MOZE by tak zrobic sodaz kto jest nim a kto przeciw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
obojętne co będziecie pisali, mówili buzan jest prawnie skazanym pedofilem.Piszcie do prezydenta to może go ułaskawi. Zostaje jeszcze jazda po pijaku, jestem ciekaw jakie byłyby wpisy jeśli by kogoś zabił.
Dalej byście go tak żarliwie bronili?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
No teraz Mach soltysem to moze brata w koncu namowi by wyznal prawde jak to bylo z ta OLA a KSIEDZEM moze KAZIKA MACHA ruszy sumienie prawdy mamy taka nadzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 27
Prawda już dawno wyszła jak było. Więc Sołtys nie ma do czego namawiać brata , bo rzekomy " ksiądz" dawno dostał wyrok za to jaką zrobił tej dziewczynie krzywdę. ;)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zawsze .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do du** taki post. To tylko plotki, a jak wiadomo w necie można wszystko więc ludzie piszę co im się podoba. USUNĄĆ TEN POST!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Który?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co w sprawie ksiedza sie dzieje minely dwa lata jak miala byc trzecia ekspertyza moze ktos cos wie Bo parafianie sie niepokoja co dalej znaszym proboszczem bo przy tym nowym nasz kosciol zaniedbany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bużan narobił długów to ten musi to spłacać..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kościół to wierni, niech się wezmą do roboty i zadbają o budynek a nie narzekają, że kościół zaniedbany. Proboszcz ma złapać za miotłę?
Wiara to nie tylko klepanie zdrowasiek.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Święte słowa .... opodatkować .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

do góry