Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena nowy temat Okropne miejsce. Ludzie chcą pomoc ,oddać krew a tu czeka się 5 godzin. Bez...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Michu - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu (o ile oczywiście może) odwiedzić to miejsce.
~Michu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Grzesław - opinia wątek zamknięty Dramat Nic dziwnego, że brakuje dawców Moje doświadczenie z tym miejscem...
~Grzesław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Najwyższa jakość obsługi na każdym stanowisku.
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Świetne miejsce wątek zamknięty Bardzo miła obsługa która z jak największym serduchem wkłada w tę prace wiele...
~Piotr Zimowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Jak zawsze miło i przyjaźnie wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, w szczególności panie pobierające krew. Przy większej...
~Stały dawca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

bardzo wysoki poziom wątek zamknięty zawsze miła i fachowa obsługa , przemiłe uśmiechnięte pielęgniarki . wszystko...
~ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Chcialem odac krew to mnie olali!!!! wątek zamknięty Potrzebuje pis do książeczki wojskowej o grupie krwi.To chciałem oddać im...
~Rafał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Bardzo dobrze i sprawnie wątek zamknięty Wbrew opiniom niektórych osób, wszysko poszło szybko i sprawnie. Zero...
~root
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

pawel - opinia wątek zamknięty obsluga jest bardzo mila nie sluchajcie i nie piszcie takich bzdur pozdrawiam
~pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Blood wątek zamknięty Nie słuchajcie tych opinii , obsługa jest bardzo miła . Ci ludzie szukają...
~Marcin Żelazny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Niestety... wątek zamknięty Wiele razy w zyciu oddawalam krew, ale niestety w Gdańsku spotkałam sie z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 czerwca 2009

Bardzo słaba obsługa wątek zamknięty Bardzo słaba obsługa i złe podejście do dawcy.Wszędzie trzeba...
~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry