Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janka D. - opinia wątek zamknięty Drobiazgowy wywiad i wykonanie przeze mnie kilku zadań ruchowych wystarczyły...
~Janka D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

E. B. - opinia wątek zamknięty W trakcie rehabilitacji związanej z terapią manualną twarzy miałam kontuzje...
~E. B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Estera B. - opinia wątek zamknięty Mój przypadek był dość ciężki - podczas operacji myringoplastyki ucha prawego...
~Estera B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Emilia Użytkownik zweryfikowany 14 grudnia 2019 Lokalizacja: W innym miejscu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W czasie masażu tajskiego doznałam poważnego urazu kręgosłupa (odcinek...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

ból kolana wątek zamknięty Miałem poważny kłopot z kolanem. Diagnoza postawiona przez p.Tomka po badaniu...
~Zenon Domagalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

kontakt wątek zamknięty czy jest jakis kontakt z Panem Tomaszem bo tetelefony na stronie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Pełny powrót do zdrowia wątek zamknięty Moja 19-letnia córka od 5-tego roku życia trenuje taniec towarzyski. Wiosną...
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

operacja stawu biodrowego wątek zamknięty Pan Tomek przygotował mnie do operacji, pokazał jakie ćwiczenia mam wykonywać...
~Józefa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Kontakt do p. Tomasza Lanieckiego wątek zamknięty Witam, próbuję skontaktować się z p. Tomaszem Lanieckim w sprawie...
~Pt
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Rehabilitacja powypadkowa wątek zamknięty W czerwcu zeszłego roku miałem wypadek motocyklowy. Głównymi doznanymi...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Wielki powrót do pełnej sprawności wątek zamknięty Dwa lata temu zwróciłem się do Pana Tomka o pomoc w sprawie silnych bólów...
~Mieczysław
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Funkcjonalna Rehabilitacja Medyczna wątek zamknięty Pan Tomek to wybitny specjalista, który nie tylko potrafi doskonale...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Rehabilitacja wątek zamknięty Po raz pierwszy korzystałam z rehabilitacji u Pany Tomka 10 lat temu. Miałam...
~Barbara M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Uzasadnienie wysokiej oceny wspolpracy z Panem Tomaszem Lanieckim wątek zamknięty Jestem pacjentem z problemami kregoslupa, kolan i barku.Przeszedlem rowniez...
~Jacek Birtus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

kontakt do Pana Lanieckiego wątek zamknięty Proszę o informację gdzie ma swój gabinet Pan Laniecki? Próbuję się do niego...
~sonny
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

naprawdę pomógł wątek zamknięty Miałem poważny wypadek na Quadzie i od 2008 roku nie było sposobu, aby...
~Jan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

Doskonały fizjoterapeuta wątek zamknięty Profesjonalne i rzeczowe podejście Pana Tomasza do pacjenta.Jest partnerem...
~Janina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Rehabilitacja Medyczna wątek zamknięty Jestem trenerką sportową wiec ból i kontuzje nie są mi obce.Całe szczęście że...
~wiola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

super specjalista wątek zamknięty Rewelacyjny specjalista z fachem w ręku. W ciagu 2 miesiecy doprowadził mi...
~justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

30

wątków

do góry