Widok

Rekrutacja do 0 Chełm potrzebuję pomocy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drodzy rodzice,
Zmierzam zapisać swoją córkę do zerówki w szkole, z racji tego, że dopiero się przeprowadziłam potrzebowałabym Waszej rady.
Próbowałam znaleźć info w necie, ale słabo mi szło szukanie.

Jakie szkoły publiczne posiadające 0 w szkole są w obszarze Chełmu, gdzie zapisujecie swoje dzieci ?
Najlepiej numer szkoły i ulica :)

Moim pierwszym typem jest:
1. Szkoła Podstawowa 8 - Dragana ale dalej nie wiem podobno jest jakaś szkoła na Reformackiej

Bardzo będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Reformackiej jest szkoła nr 47, ma bardzo dobre opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Szkoła Podstawowa 8 Dragana
2. Reformacka 47
i ??? jest jeszcze jakaś szkoła z 0 w pobliżu ? ktoś coś poleca ?

Czy 8 Duża i mała ( ta koło biedronki) to mają ten sam numer ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Biskupiej Górce jest świetna szkoła podstawowa nr 21, ale to już trochę dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chełmie są teraz 3 szkoły gdzie będą klasy 0,mój starszy syn chodzi do 47 już do 6 klasy ,szkoła jest super mała ,czysta dobry poziom nauczania ,potem jest szkoła nr 8 mój młodszy syn tam chodzi niestety tak wyszło .W tym roku jest jeszcze ok nie ma zmian ,szkoła jako sam budynek jest tragiczny toalety masakra , szatnie, plac zabaw ,praktycznie go nie ma, piaskownica i mała zjeżdżalnia (Piszę o małym budynku ul Dragana).Od września będą dzieci chodzić na zmiany bo do budynku gdzie jest zerówka dojdą pierwsze klasy i zmianowość jest konieczna .Jest też trzecia szkoła jest to obecnie gimnazjum nr 3 od września również podstawówka i tak .Będą dwie klasy 0 podajże max 25 uczniów , dwie klasy pierwsze ,byłam na spotkaniu bo mój młodszy syn właśnie idzie od września do pierwszej klasy i właśnie go tam zapisałam i dowiedziałam się że dzieci które dojdą czyli 0 i 1 będę w jednym budynku na parterze oddzielone od gimnazjum i liceum ,będą miały swoją szatnie ,lekcje będą zaczynać w godzinach 8:30-9 do 14 . Dzieci mogą chodzić na dodatkowe zajęcia bezpłatne , jest też świetlica od 6:30 chyba do 17 (nie jestem pewna godziny końcowej .Będzie plac zabaw dla dzieci ,jeżeli nie skończą za szkoła bo obecnie budują to dzieci będą korzystać z placu zabaw na sąsiadującym przedszkolu (bezpieczne przejście żadnych ulic dosłownie jeden krok ze szkoły na przedszkole ) .Toalety na piętrze dzieci będą dostosowane dla nich ,Aha i nie jestem pewna ale chyba w szkole 47 też dzieci chodzą na zmiany ,nie wiem czy klasy 0 to już może jakas mama tutaj się znajdzie co jej dziecko tam chodzi i napisze.

Tak to jest ten sam numer szkoły ale młodsze dzieci tak jak pisałam są tylko w małym budynku .Do dużej szkoły chodzą tylko na obiady .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WIW bardzo Ci dziękuję za tak obszerną informację ! A czy ktoś wie może jak znaleźć to gimnazjum nr. 3 na liście wyboru pliku rekrutacyjnego czy jest to właśnie jako gimnazjum czy może jako podstawówka 3 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gimnazja przekształcane w podstawówki będą miały nadane nowe numery.
Ale udało mi się sprawdzić, ta podstawówka ma mieć nr 3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie chyba zostaje nr 3 tak jak przed laty a ulica napewno Chałubińskiego 13.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry