Widok

Remont łazienka

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Witam mam do zlecenia remont łazienki ok 5m2.

Zakres prac:
- demontaż starego wyposażenia: ceramika i armatura
- nowa instalacja wodociągowo (miedziana) -kanalizacyjna, chowanie rur w ścianie i posadzce,
- kafelkowanie podłoga + ściany do sufitu
- zamontowanie nowej wanny zlewu itp
- wymiana grzejnika
- wymiana drzwi wyrwanie ościeżnicy, wstawienie nowej,

Budownictwo wielka płyta.

Ma ktoś kogoś godnego polecenia?
Orientacyjny koszt?
Ile czasu potrzeba na przeprowadzenie remontu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie .Polecam firme http://www.lider-rembud.pl Tomasz Cichal wszystkie jego prace można ogladac na stronie firmowej .Telefon do pana Tomasza 512759350 polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Wykonujemy wszelkie prace związane z wykańczaniem i remontowaniem mieszkań prywatnych, domów oraz lokali usługowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i wysoki standard wykończenia. Wszystkie usługi objęte są 24 miesięczną gwarancją. Podpisujemy umowę przed rozpoczęciem prac.
Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.
694 585 431 Piotr Cieślak
pmc.remontyiwykonczenia@gmail.com

https://www.facebook.com/pmc.remontyiwykonczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt robocizna 5 tysi czas tydzien ja tyle czasu robie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tydzień to stanowczo za mało jak na taki remont.jeżeli robisz to w tydzień to znaczy ,że robisz wszystko byle jak i po "łebkach". technologicznie nie ma takiej możliwości by zrobić to w tydzień
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
kolego niewiesz co piszesz takie lazienki robie w tydzien a na brak roboty nienazekam a ty piszesz to po 8 to pewnie roboty masz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to tak z grubsza:
Skucie wszystkiego = 1 dzień
Instalacja = 1 dzień
wanna, umywalka, wc, zabudowa k-g = minimum 2 dni
kafle ściany = 2 dzień ze schnięciem
kafle podłoga = 2 dzień ze schnięciem
drzwi - minimum = 2 dni
wykończenie - silikony, fugi = 1dzień
- i to są prace, które trudno jest zrównoleglić.

Jakby mi ktoś powiedział, że zrobi to w 7 dni to z całą pewnością takiemu komuś bym na wstępie podziękował.
Pewnie można zrobić to w tydzień, może to i na początku będzie wyglądać estetycznie....ale bardzo krótko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skucie 1 dzień,drzwi 2 dni haha dobre widzę,że kolega pracuje na stawce godzinowej to i pracę "szanuje" to dom ile byś budował 40 lat ? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@bob_budowniczy, oczywiście napisałem z grubsza:
- skucie, wyniesienie gruzu, wyrównanie powierzchni pod następne prace....jasne, że da sie zrobić w jeden dzień ale nic z tego nie będzie
- drzwi 2 dni - może tylko ja mam takie dziwne drzwi, do których futryna musiała się "ustać" 24h po "piankowaniu". Więc jeden dzień futryna, drugi dzień montaż drzwi.

I jeszcze raz powtarzam, to jest jedno pomieszczenie, więc prace jest niezmiernie lub w ogóle nie możliwe do zrównoleglenia.

Nie wiem co ma tutaj rodzaj stawki i w jaki sposób rozliczasz się ze swoimi podwykonawcami...dla mnie, czyli klienta końcowego nie zrobisz tego krócej niż dwa dni (pewnie że to nie będzie 48h, ale to żeby stwierdzić, nie jesteś chyba idiotą).

Po prostu nie trzeba być specjalistą, że stwierdzić, że łazienki nie da sie zrobić pożądanie w 1 tydzień.....no chyba, że ktoś jest bobem budowniczym z klocków lego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W tydzień to w telewizji takie głupoty ludziom pokazują z K.Dowbor a ludzie łykają jak pelikany no i zapomniałem jeszcze Kaszub-owo da rade
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
he he w tydzien niezle kogos pogielo a potem ile tygodni na poprawianie ? tego nikt nie policzyl?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę, że otrzymałeś już sporo namiarów na specjalistów z tej branży. Polecałbym Ci jednakże jeszcze przemyśleć jak Twoja łazienka powinna wyglądać, wiele ciekawych projektów znajdziesz tutaj:
http://wyposazenielazienek.pl/projekty
Być może zaczerpniesz jakichś inspiracji, które spowodują, że Twoja łazienka będzie piękniejsza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie pij tyle bo uciekło ci pół roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry