Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
180

ostatnia odp. 16 godzin temu

dodano: 5 marca 2016

Jakie schody? - co polecacie Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie...
~Hexag
52

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2015

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają...
~magdalena
27

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 stycznia 2017

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne...
~Dimma
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 września 2022

Pytanie dotyczące planowania remontu domu Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne...
wadinyade
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 grudnia 2023

Skąd wziąć drewno syberyjskie? Skąd wziąć drewno syberyjskie, koniecznie oryginalne i sprawdzone pod kątem...
~Varte
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

łazienki remont czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto...
~dd
36

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 listopada 2011

Meble ogrodowe z surowego drewna Właśnie zakupiłem meble ogrodowe z surowego chyba sosnowego drewna. Pewnie...
~kodaks
5

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 października 2017

Kostka brukowa - jaka najlepsza? Kostka brukowa - jaka najlepsza?
~ada
55

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 czerwca 2014

Gniazdka, włączniki i wyłączniki Wprawdzie jest to końcowy etap budowy, ale prawda tęż jest taka, że gdy...
~pewny
7

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Pytanie o remont Mam zamiar wyremontować powierzchnię 835 stóp kwadratowych na dwie sypialnie....
roksakure
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Taras drewniany - szukam wykonawcy Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić...
~Tomek
6

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 maja 2016

Taras z desek kompozytowych - Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
64

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 lutego 2016

Łazienka - meble, szafka wisząca z umywalką Witam ;) Jestem w trakcie remontu łazienki. Chcę zakupić szafkę wiszącą z...
~Aga
4

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2016

Kamień dekoracyjny Witam! Znalazłam producenta kamienia dekoracyjnego można kupić połowę taniej...
~Dominika
9

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 kwietnia 2012

co na grzyba na scianie? poradzcie czym SKUTECZNIE usunąć grzyb na ścianie w domu? chodzi mi o...
~Joanna
12

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 maja 2014

przedpokój - kafle czy panele? czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju...
~mamma
46

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2013

montaż balkonu zastanawiam się właśnie nad domontowaniem balkonu do mojego mieszkania. mam...
~suszka
11

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2013

jaki będzie koszt remontu pokoju 20 m kw? połozenie na sufit płyty gipsowe,wygładzenie ścian,malowanie+robocizna ile...
julia042
19

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 marca 2012

Mieszkanie nad węzłem cieplnym Witam serdecznie. Chciałbym zapytać o pewna sprawę. Jestem na etapie zakupu...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry