Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
piszczący grzejnik w łazience. Jaka może być przyczyna piszczącego grzejnika? Wymienialiśmy go podczas...
~jozia
9

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 lutego 2012

Wyrobienie numeru nin w uk Siemka ludzie! Mam pytanko odnośnie NIN-u. Jak wygląda rozmowa telefoniczna i...
~anonim
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Tłumaczenia tekstów technicznych Szukam biura tłumaczeń do zlecenia profesjonalnych tekstów technicznych. Czy...
~anonim
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Mycie elewacji hala sportowa ktoś? Prośba o polecenie firmy która umyje elewację a jej nie zniszczy. Do tej pory...
Pazer99
3

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2023

Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na...
weronka
42

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Panele winylowe Podłoga winylowa podbija Europę u nas znana m.in w hotelach, restauracjach,...
~winylove.eu
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2017

instalacja elektryczna Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu 40 m2?
~ja
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2016

~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2023

Łazienka płytki A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :)
~kanadka
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2019

Pomoc w księgowości Prosiłabym o pomoc, w ogarnięciu księgowości. Otóż jestem na ryczałcie. I nie...
~Nomona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Gdzie najtaniej farby Musimy odświeżyć domek na działce :) Mały domek z płyt i elementów...
AgusiaGda
20

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2013

Tynkowanie i cekolowanie - ile kosztuje? Orientujecie się ile obecnie kosztuje metr kwadratowy tynkowania wewnętrznego...
Sabbi
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Elewacja Mam pytanie do specjalistów. Co będzie bardziej praktyczne jeśli chodzi o...
Malekkin
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2015

Ogrodzenie Jakie polecicie ogrodzenie do posesji? Drewniane czy jednak metalowe?
~Soldier
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2021

Płytki w salonie Czy ktoś ma? Jak sie to sprawdza w porównaniu do paneli?
~anonim
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2018

Zabudowa kominka Witajcie. W jaki sposob wykonaliście w prawidłowy sposób zabudowe kominka? Od...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Agregat tynarski Witam budujących, czy tynkowaliście sami?? Jeśli tak może macie godny...
~anonim
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Prezent parapetówka Króciutko. Prezent na parapetówkę, świeżo wybudowany dom, dla dobrze...
~Swordi
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Odrzucenie spadku Witam Mam trzy pytania. Byłam u notariusza i dowiedziałam się , że jeżeli ja...
~Plantain
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Piec na ekogroszek - jaki wybrać? Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może...
~witold
18

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry