Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam firmy DRZWI WEJŚCIOWE -GDYNIA Muszę wstawić tz drzwi wejsciowe zew. blokowe i nie mam pojęcia z której...
~ip
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

zaprojektowanie malej kuchni Jak zaprojektować małą kuchnię w bloku,gdzie miejsce na postawienie krzesełka...
~koala
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

aceton gdzie mogę znaleźć stuprocentowy aceton? najlepiej w rejonach Oruni>>>\
~EMI
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Nadszedł czas na remont łazienki ;-( wątek zamknięty Kilka lat temu kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego z łazienką do remontu....
*SROKA*
52

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Problem z panelami- wada techniczna? Toksyczne panele? Gdzie dac je do analizy? Panele leżą juz na podlodze ok 6 miesiecy, miesiac temu zauwazylismy na paru...
~ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

dla fachowca witam, mam pytanie czy fachowcom po remoncie oprócz zapłaty za usługę...
~myszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Żelowy zmywacz kleju remover - gdzie można kupić? PILNE! Poszukuję czegoś, czym usunę zeschnięty super glue z blatu kuchennego....
~Asia
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Usunięcie naklejonej reklamy na witrynie sklepowej witam wiecie moze jak usunąć wielką reklamę piwa z szyby sklepowej ? chcę...
~pati
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Ogrzewanie panelami elektrycznymi (podczerwienią) - proszę o opinie Witam, czy ktoś ogrzewa już swój dom/mieszkanie panelami na podczerwień?...
~OS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej? ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej w trzech pokojach, lazienka,...
~ebe
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Pokrycie dachu w strefie nadmorskiej - "gonty orła" się nie sprawdzają... Witam serdecznie, Mam problem z dachem na 3-kondygnacyjnym budynku stojącym...
nikko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

pomysł na łazienkę wątek zamknięty witam, planuję remont kapitalny łazienki, nie mam na nią na razie żadnego...
kasik2006i
15

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

tapeta do kuchni zamiast tearktoy, gdzie jaka ? wątek zamknięty proszę o jakieś porady i namiary w tym temacie nie pododabają mi się...
Cytrynka 007
39

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Łazienka Witam. Za jakiś czas będziemy odbierać nasze mieszkanie. Chciałabym poznać...
ewelinka1306
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

może ktos wie? może ktoś wie ile kosztuje metr cekolowania
~mama
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Problem z ciepłą wodą Witam, może ktoś będzie mógł pomóc. Odkręcam na maxa gorącą wodę, przez...
~EmS
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Wycena Proszę o pomoc w wycenie roboty. Skucie posadzki około 20 m2. Posadzka razem...
~Grzegorz
15

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

mała łazienka witam mam prosbe do ludzi mieszkajacych na ul Spadzistej czy Oruni Górnej na...
~to ja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Wałek do farby Magnat Wie ktoś gdzie kupię oryginalny wałek Magnat?
AsiaczeK_S_88
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

czy ktos robila samodzielnie czafe komandor mam pytanie czy ktos robila samodzielnie szafe typu komandor? jaki jest mniej...
~julia
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry