Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominik Wilbrandt - ocena Naprawa auta z OC sprawcy. Bardzo fachowa obsługa, kontakt z klientem, zakres...
~Dominik Wilbrandt
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Darek - opinia 3 tygodnie temu miał być do odbioru samochód ,a samochodu ani widu ani...
~Darek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Sony - opinia wątek zamknięty Ostrzegam przed zakupem samochodu używanego u tego dealera. Zostałem...
~Sony
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 października 2021

Renata - opinia Wielkie podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę w serwisie Renault...
~Renata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Alicja i Wojciech - opinia Podziękowania dla Pani Basi Dzikowskiej z Dacia Zdunek ul. Miałki Szlak w...
~Alicja i Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty oddałem samochód na wymianę olej oraz filtrów oraz zgłosiłem że klapka od...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty bedac we wrześniu 2020r zgłosiłem że prawy nawiew na szybę drzwiowa wylatuje...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Lukasz - opinia wątek zamknięty Nie polecam kombinatu Zdunek a w szczególności serwisu oraz działu sprzedaży...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Mam nowy samochód na gwarancji, podjechałem do serwisu bo po włączeniu alarmu...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

M & M - opinia wątek zamknięty Duży problem z umówieniem się na jazdę próbną. W zeszłym roku po zgłoszeniu...
~M & M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

jak zostałem wrobiony wątek zamknięty Kupiłem w PUH Zdunek Gdańsk Renault Megane 3. W miesiącu wrzesień 2019r...
~SW
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Odradzam wątek zamknięty Odradzam wzięte w tym miejscu. Zero profesjonalizmu, zero kompetencji. Nie...
~Max
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2019

ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU wątek zamknięty Dramat. Wszystko szybko do wpłaty pieniędzy. Po wpłacie gotówki klient już...
~Artur Gdynia
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2018

Używane Gdynia Morska wątek zamknięty Kupiliśmy auto 2 lata temu, znalazł je dla nas pan Tomasz Wlaźliński....
~D. Maliszewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

potencjalny klient wątek zamknięty dlaczego pracownicy przy stanowisku = sprzedaż nowych aut= jedzą ? czyżby nie...
~RAAM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Panie Prezesie Zdunek... wątek zamknięty Chciałbym wyrazić opinię o Panu Kamilu Lewaldzie Doradcy Serwisowemu z...
~Zbigniew R.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Masakra to mało powiedziane wątek zamknięty Mają klienta w d*pie . Jak przyjdzie z torba wypchana poniedzmi to może się...
~.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. wątek zamknięty Cały proces od momentu zgłoszenia szkody telefonicznie, do spotkania odnośnie...
~Dacia Duster
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Masakra wątek zamknięty Oddałem auto do naprawy na gwarancji ktora miala trwac 1,5 h ,auto oddali po...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Świetna jakość naprawy powypadkowej. wątek zamknięty Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. Od momentu...
~Jolanta Leśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

79

wątków

do góry