Widok

Renegade

Sam salon jest fajny i przyjemny sam w sobie i jak to w salonach można w nim zobaczyć różne auta. Zaskoczenie, nieprawdaż? Nie wyróżnia się na tle innych na naszym rynku, jest czysto i schludnie. Nie to jednak podlega ocenie.
To czego nie lubię to wciskanie kitu i bajerowania a tych elementów nie doświadczyłem w salonie. Pan Maciej profesjonalnie rozwiał wszelkie moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. Potrafił doradzić, dobrać auto i wersję wyposażenia dopasowaną do moich potrzeb. Nie jest sztuką sprzedać najdroższy samochód, sztuką jest sprawić aby klient wyjechał z salonu zadowolony z zakupu. Jestem zadowolonym klientem, cieszy mnie zakup auta, jestem zadowolony z obsługi i podejścia pana Macieja. W dniu odbioru też wszystko przebiegało bez zarzutu i p. Maciej poświęcił sporo czasu na prezentację naszego auta. Dziękuję i polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za tak miłą opinię! Nie można być mistrzem w każdej dziedzinie, my staramy się być najlepsi w sprawianiu satysfakcji z zakupu samochodu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry