Widok

Respektujcie zielony listek

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Czemu gardzicie świeżymi kierowcami? Jezdze po Gdańsku na slaskich tablicach z listkiem i chciałabym się nauczyc trójmiasta ale zawsze mi przykro jak jestem otrabiona mimo poprawnej jazdy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie płacz Ewka...
Śmiało jeździj i mam prośbę... Jak będziesz jutro śmigała to zapamiętaj liczbę kierowców, którzy Cię nie "otrąbili" ;)

Ps
Czasami trąbi się w dobrej intencji.
Za 20 lat będziesz czuwała nad innymi "zielonymi".
Szerokości :)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo doceniam jesli ktos mi pomoze na drodze. To oczywiste. Jezdze po 3m z nawigacja a ta mi kiepsko czasem pokazuje i nie do konca wiem ktory pas zajac a nie chce blokowac lewego pasa... W sobote mam jazdy dodatkowe z instruktorem to moze bedzie lepiej. Ale byc moze dzis mnie czeka wyjazd na CH Matarnie po siostre z pracy odebrac i juz sie tym denerwuje. Jednak 6 lat mnie za kółkiem nie bylo a tu jeszcze nowy teren... Mam nadzieje ze sie rozkrece.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jakbyś jeździła prawidłowo to nikt by nie trąbił, nawigacja się myli - zainwestuj i zainstaluj jakąś sprawdzoną płatną
zanim rzucisz się na głęboką wodę to pojeździj późnymi godzinami godzinę dziennie w innym wypadku nie wróżę ci spokojnego życia za kierownicą, jesteś kobietą a to oznacza, że jesteś gorszym kierowcą - taka prawda i nei ma co zaprzeczać
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
owszem, respektuje "zielony listek". Też kiedyś uczyłam się jeździć, można to zrozumieć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak masz jakies obce trasy to warto sobie czasami na google street view odpalic i rozejrzec sie. Ja jako świerzy kierowca w nowych terenach tak robie. Ułatwia bardzo zycie. A co do trąbienia. Pamiętaj o jednym kierowca za Tobą jak trąbi na Ciebie nie wie czy przed maską nie masz małego dziecka. Poganiający Cie z tyłu nie widzi tego co Ty z przodu. Zwracaj uwage na trąbienie ale nigdy w ciemno nie daj sie popedzać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
"świeże" anal,fabetko
dla was kobiet wszystkie tereny przejechane nawet kilkaset razy są"nowe"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nawigacje mam za tysiaka. Wystarczająco droga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj ojciec jest instruktorem a matka egzaminatorem. Nie wiecie o czym mówicie. ;) jezdze przepisowo. Jak jedy 70 to jade 70 a nie 90 i takich debili z malymi ch..mi to wku..ia. To sa gorsi kierowcy. Hahahaha. Zakompleksione sledzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
inne ip cymbale, ale - jeżeli ktoś dął tysiaka za nawigacje która daje ciała to trzeba być debilem - ty nim jesteś najwyraźniej
nawet jakby twoi starzy byli tym kim piszesz to niezłym downem musisz być żeby nie nauczyć sie przy nich prowadzić albo najzwyczajniej w świecie cie nie lubią hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisalam z innego kompa geniuszu. ;) Oni mnie nie uczyli jezdzic. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem że się poddali :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo to obchodzi na forum, że na Ciebie trąbią?... to taka interesująca sprawa,że musisz nią podzielić się z innymi?... zaciskaj zęby i po prostu jeździj a nie użalaj się, na ulicach nie jest lekko.........
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa, kiedy czytałam Twój pierwszy post, to nawet mi się Ciebie żal zrobiło - świeży kierowca, w mieście gęsto, pewnie się stresujesz... Ale w momencie kiedy nazwałaś mieszkańców Trójmiasta zakompleksionymi śledziami i jeszcze sobie pozwoliłaś na wiązankę, to już mi Ciebie nie żal. Wróć na swój Śląsk i przekonaj się, że jak ktoś jeździ jak pipa, to nieważne czy to Gdańsk, Warszawa czy Katowice - zawsze się znajdzie niecierpliwy, który Cię "obtrąbi" :/
A tak na marginesie - po co nawigacja? Skup się na drodze i patrz na znaki.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem taka zla. Przepraszam za to. Po prostu nienawidze jak ktos lekcewazy kobiety na drodze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Uwierz, że niejeden facet jeździ jak "baba" ;P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro obrażasz baby. ;-)
Niejeden facet jeździ jak ostatnia p...a!

A co do wiązanki to Ewa została sprowokowana. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Baba" jest w cudzysłowie, co ma się nijak do kobiety ;)
W tym znaczeniu to taka pipa drogowa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze Mapa Google, Street View i przeanalizowanie trasy oraz skrzyżowań. Bardzo pomaga, jak ktoś już wcześniej napisał. To że masz nawigację za tysiaka, a samochód za 100 tys. nie znaczy, że będziesz dobrze jeździć. W nawigacji liczy się mapa, a nie ile nawigacja (w sensie urządzenie) kosztowała. Automapa i Naviexpert mają funkcję asystenta pasa ruchu. Co do jazdy po mieście - unikać Obwodnicy, oraz Grunwaldzkiej/Zwycięstwa. Stężenie debili za kierownicą na tych drogach jest chyba najwyższe, 8 na 10 nie potrafi jechać normalnie tylko wszyscy ścigają się miedzy sobą jadąc slalomem z pasa na pas, byle tylko jeden samochód bliżej stać na czerwonym. Ogólnie mówiąc; o ile w innych miastach debili za kierownicą, którzy mają totalnie w 4 literach przepisy i zasady na drodze jest 1-2 na 10, to w Trójmieście jest 8 na 10. Kolejna sprawa prędkość i ruszanie ze świateł. Optymalna, to przepisowa plus 20 km/h, wtedy nie będą cię wszyscy wyprzedzać i nie będą trąbić, że za wolno jedziesz. Ruszanie ze świateł - natychmiast po zapaleniu zielonego lub równo z samochodem przed tobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niepojęte, jak ludzie (a również baby!) trafiali do celu, kiedy nie było GPS-ów czy StreetView ;)

Sami z siebie robicie kaleki na drodze, zatem nie dziwota, że Was obtrąbiają :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety nie mają wbudowanego zmysłu orientacji w terenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W takim razie jestem... facetem? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydało się :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to pytanie skierowane do mnie to trudno mi wyrokować ;P nie inspekcjonowałem, nie widziałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kierowcy tutaj gadzą wszystkim i wszystkimi tak więc nie przejmuj się. dla mnie ludzie, którzy tak się zachowują na drodze jak kierowcy w Polsce są śmieszni/tragiczni. pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przestańcie w końcu pier...lić.
Wszystkim cwaniakom "udaje się" na drodze dzięki rzeszy myślących, z wyobraźnią, których powszechnie uważa się za " gupków".

Ps
Nie mam szacunku do faciów, którzy nie mają szacunku do Kobiet.
Tak przepier...lą całe życie, dodając sobie wartości... ujemnej.
"Biedulki" im są potrzebne do karmienia kalekiego ego.

Oczywiście Pozdrawiam wszystkich Facetów.
W życiu i na drodze jest ich tylu, że ten świat nie zginie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry