Widok

Restauracja Gosia w Kielnie - proszę o opinie.

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,

Jak w temacie. Bardzo proszę o opinie osoby które bawiły się w tej restauracji na weselu ;)

Chodzi mi o to czy obsługa jest sprawna, ilość i jakość jedzenia, czy np. nie ma problemu jeżeli to obsłudze powierzyłabym pilnowanie alkoholi na stole (zazwyczaj jest tak, że zajmują się tym Rodzice bądź świadkowie), czy właścicielka jest ugodowa, i interesuje mnie też jak tam z ciastami - z tego co mi wiadomo, cista są zamawiane z cukierni "Markiza" a także tort weselny - jak jakość? No i oczywiście, czy starcza też na poprawiny, czy powinnam dokupić?

Bardzo proszę o cenne wskazówki,
i za razem z góry za nie dziękuje :)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam tam 2 razy jako gość weselny i byłam zadowolona.Jedzenie było smakowe,a jeśli chodzi o ilość to zależy od tego co zamówią młodzi.Jednak nie mogłam narzekać na ilość jedzonka.Wszystko było ok.Słyszałam dużo pozytywnych opini i myślę,że Gosię można polecić jak najbardziej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam :)

Mamy tam z Narzeczonym za niecałe 4 miesiące wesele, czy mogłyby się wypowiedzieć osoby, które już w tej sali miały wesele? Otóż interesuje mnie jak tam wygląda z tańczeniem? Czy jest wystarczająco miejsca na szaleństwa? ;) Przy czym zaznaczam, że mamy mieć 120 osób ;)

Wcześniej wydawało mi się, że jest ok, ale im bliżej ślubu tym coraz większa panika i stres, że może niewystarczająco duża sala i mało miejsca na parkiecie... :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas było prawie 100 osób i wszyscy się mieścili, no i pamiętaj, że nie zawsze wszyscy tańczą w jednym momencie - nie stresuj się, będzie dobrze - polecam salę, u nas i u brata było super:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basieniak bardzo Ci dziękuje - a napisz mi proszę jeszcze, jak ta brama jest otwarta i zespół ma swój sprzęt koło baru, to widzą oni Gości i młodych?

Ja już chyba od natłoku tego wszystkiego wariuję ;D

I napisz mi proszę, czy Wy sami wszystko ustalaliście tzn. godziny podania posiłków, czy Pani Gosia Wam doradziła? :)

Aha, i ostatnia sprawa, czy można dogadać się, że np do prosiaka, chcielibyśmy kaszę gryczaną a do barszczu paszteciki lub krokiety? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra i ostatnie pytanie, ile mieliście rodzajów ciast na weselu? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to coś wniesie do tematu...
Ale, byłam tam na weselu (ok.120 os), bawiliśmy się super, jedzonko też super (za wiele z jedzenia nie pamiętam, bo nie przyciąga to mojej uwagi, ale pamiętam że było smacznie) - ważniejsza jest dla mnie orkiestra :).

No i na weselu zdarzył się mały WYPADEK :P. Była burza i nagle zabrakło prądu! No i nie martwiłam się że nie będziemy mogli się bawić, raczej o to że część gości zrezygnuje i wróci do domu, i dla Państwa Młodych będzie po weselu (było mi ich szkoda), ewentualnie 2 scenariusz : bez muzyki wszyscy się napiją i będzie klops z wesela.

ALE! Restauracja posiada zapasowy AGREGAT! Który użyczyli orkiestrze, i mogliśmy bawić się dalej! Restauracja uratowała sytuację ;). Więc chyba jedzenie i ciasta nie jest najważniejsze :).
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, czyli jednym słowem mogę być spokojna :)

Mam nadzieję, że takie atrakcję Nas ominą, ale nigdy nic nie wiadomo... ;D

Fajnie wiedzieć, że w razie jakieś nieplanowanej wpadki, restauracja słućy pomocą ;)

Przekonam się o tym za jakiś czas :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejku nie pamiętam ile rodzai ciast było, ale dużo - również goście podostawali jeszcze do domu

orkiestra widzi gości i młodych, ale nie jest po prostu tak wyeksponowana - nam to bardzo pasowało:)

Odnośnie podanie posiłków itd. to raczej słuchaliśmy się P.Gosi, dobrze nam doradzała - ale jak się na coś uparliśmy to było jak my chcemy - ona nam radziła wg swojego doświadczenia, a ma go sporo

odnośnie menu to również uwzględniała nasze prośby

Olesia nie panikuj, będzie dobrze:)))))) aa również kelnerki i kelnerzy bardzo pomocni :)))))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już powoli wariuje chyba, ale muszę se dać na luz, bo jestem 3,5 miesiąca przed ślubem i tak świruję, nawet nie chcę myśleć co będzie na tydzień przed... ;)

Ale dziękuje za info :) w takim razie muszę zaufać Pani Gosi :)

pozdrawiam i zdrówka dla Dzidzi życzę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okazję rozmawiać telefonicznie z włascicielką, kilka rozmów :) wydaje się bardzo miła i konkretna kobitka.
Niestety nasz termin ma zajęty.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olesia ja zaufałam p. Gosi i nie żałuję:))))
będzie dobrze, może tydzień przed ślubem będziesz spokojniejsza niż teraz:D dziękuję:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lokal na wesele, jeśli ktoś nie potrzebuje sali ę ą to zdecydowanie polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Ci Basieniak - myślę, że i My zaufamy P. Gosi, bo po tych wszystkich rozmowach z Nią wniosku, że jest odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu - świadczy o tym sam fakt, że sala jest tak oblegana!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja czekam na Twoją relacje:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja weselicho urządzałam właśnie w Gosi w 2006 roku. Widzę ze opinie na jej temat nadal są pochlebne.

Co do ciast to mają obłędne, biorą je z cukierni z Żukowa. Moja siostra pod koniec zeszłego roku na własne wesele w Rumi specjalnie jechała po te ciasta.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rennie - wielkie dzięki, a ślinka mi poleciała jak te ciast zobaczyłam!! :) Mniam... jak one tak wszystkie będą wyglądać, to przez całe wesele jem tylko ciacha :)

a w ogóle, jak tam z tortem weselnym? czy ilość pięter uzależniona jest od ilości Gości? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olesia gratulacje i czekamy na relacje:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A mam pytanie ile sobie liczą tam za osobe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam !!!

w czwerwcu 2012 roku wydawalam tam córkę . Wesele również na 110 osób. Było super . Jedzenia ful ,aż za duzo obsługa urocza a wlaścicielka przemiła i ze wszystkim można sie dogadać . śzczerze polecam . Wesele niezapomniane.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam, odświeżam temat. Jakieś nowe opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry