Restauracja Motlava

Restauracje

Gdańsk, Stara Stocznia 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdanszczanin - opinia wątek zamknięty Nastrój, obsługa bez zarzutu. Co do potraw.. Lekki przerost formy nad...
~Gdanszczanin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2020

moniak53 - opinia wątek zamknięty Kolacja sylwestrowa. Serwowana od godz 20 do 23. Menu bardzo dobrze dobrane,...
~moniak53
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

miernie wątek zamknięty mierne jedzenie , wysokie ceny , fatalna , arogancka obsługa
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Naprawdę warto wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie w miłej atmosferze. Zawitaliśmy do restauracji...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Przyjemna restauracyjka wątek zamknięty Spędziliśmy tam bardzo miły czas na rodzinnej kolacji. Kuchnia typowo polska,...
~ola_h
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Eeeeeee wątek zamknięty Nijakość wnętrza, nijakość potraw, bez powrotu.
~Luk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Polecam! wątek zamknięty Pierożki i pyzy to smak domowej polskiej kuchni, a schabowy w chrupiącej...
~marian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

rewelacja-balsam dla żołądka wątek zamknięty Wczoraj mąż zrobił mi niespodziankę i po spacerze po Gdańsku zaprosił mnie do...
~Maja S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Na prawdę polecam! wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce na lunch. Pyszne jedzenie i kompetentna obsługa. Na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Restauracja na 6!!! wątek zamknięty Moj faworyt to śledź!! Niesamowity smak... polecam miłośnikom polskiej,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Motlava- polecam! wątek zamknięty Wybraliśmy się z mężem w sobotnie popołudnie. Osobiście nie byłam przekonana,...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Pysznie wątek zamknięty Rewelacyjna jakość.. Świetna obsługa. Ceny trochę wyższe niż przeciętnie, ale...
~Kat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Suoer wątek zamknięty Byłem z rodziną. Zamówiliśmy m.in. pyzy z mięsem kaczki, golonkę, gołąbki i...
~Janusz Wiśniewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Przepyszne wątek zamknięty Mega miejsce którego brakowało na Gdańskiej mapie kulinarnej. Świetny...
~Qlas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry