Zafishowani

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stefan - ocena Wrażenia kulinarne b.dobre , jedyny zgrzyt to podanie chłodnego wina...
~Stefan
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Artur - opinia Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!!! :) Jedzenie wysmienite. Polecam!!
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam . Pyszne jedzenie. Chłodnik inny ale przepyszny
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

przepysznie wątek zamknięty Przepysznie!!!! Na pewno wrócę!!!
~emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Bardzo pozytywnie. wątek zamknięty Nowy wystrój restauracji bardzo elegancki, ciekawy i taki mi odpowiada. Dania...
~mil640
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Przyjemność dla zmysłów wątek zamknięty Piękne wnętrze z widokiem na Sołdka i Motławę. Obsługa zawsze uśmiechnięta co...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Rewelacyjna kuchnia! wątek zamknięty Wystrój chyba neutralny, bo zupełnie nie zwróciliśmy na niego uwagi. Jedynie...
~am
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

WSPANIAŁY DZIEŃ wątek zamknięty NIE WIEM JAK SŁOWAMI OKREŚLIĆ CZAS SPĘDZONY W RESTAURACJI ?TEGO SIĘ NIE DA...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Klient w cetrum zainteresowania. wątek zamknięty Jestem kolejny raz w tej przytulnej, położonej urokliwie restauracji. Jednak...
~KrzysztoF
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Skokietowana w zupełności wątek zamknięty Restauracja Kokieteria jest niezwykle uroczym miejscem. Wystrój niezmiernie...
~Skokietowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Kokieteria polecam. wątek zamknięty W niedzielę byliśmy w Hotelu Hanza na urodzinowym obiedzie naszego syna....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Zwyczajne jedzenie bez smaku wątek zamknięty Odwiedziłem niedawno restauracje kokieteria. Menu rzeczywiście wygląda na...
~Harry
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W RESTAURACJI KOKIETERIA wątek zamknięty WITAM; W MAJU ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ I-EJ KOMUNII MOJEGO SYNA. PRZYJĘCIE...
~ANIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Bez wahania- polecam wątek zamknięty Wczoraj zjedliśmy tu fantastyczny urodzinowy obiad! Ważne jest to, że byliśmy...
~patrycja oleszko
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

kokieteria w najsmaczniejszym wydaniu wątek zamknięty Mieliśmy wczoraj okazję zjeść fantastyczną kolację w restauracji Kokieteria....
~Agata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Zupelnie nowa jakosc wątek zamknięty Restauracja Kokietria zmienila sie nie do poznania, zarówno jezeli chodzi o...
~Gdanszczanin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Laura B. - opinia wątek zamknięty Ciekawe menu, co ważne w przystępnych cenach. Wystrój oryginalny i bardzo...
~Laura B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry