Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej restauracji! Stypa na 60 osób, a na sali JEDEN kelner,...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Stypa wątek zamknięty Witam, byłam gościem na stypie mojej cioci, była zupa i dwa dania 2 na osobe,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty To jakaś kpina,...porcje śmiesznie małe, dodam że jeden kelner obsuduje...
~X
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Daniel wątek zamknięty Impreza komunijna to prawdziwa "masówa" - kilka komuni jednoczesnie,miało sie...
~Dilon
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Sylwester 2016/17. Siedzieliśmy z mężem prawie na zapleczu chociaż podczas...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Świetne miejsce na spotkanie biznesowe wątek zamknięty Bliskość obwodnicy i brak korków w Pruszczu zadecydował o naszej wizycie w...
~Roman
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Byłam tu kilka razy ostani raz przed 2 Laty, wtedy było naprawdę smacznie,...
~Jaga
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

MASAKRA wątek zamknięty Masakra i tragedia, restauracja nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę....
~marta
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Super Sylwester wątek zamknięty Gratulacje i podziękowania Chcielibyśmy podziękować Państwu za organizację...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Konkret! wątek zamknięty Restauracja godna polecenia w 100 %, jedzenie wysokiej klasy a przy tym...
~Ginter
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

OKROPNIE wątek zamknięty JEDZENIE - OKROPNE, CZAS OCZEKIWANIA NA DANIA ZUPEŁNIE NIE ODZWIERCIEDLA...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

polecam wątek zamknięty Witam! Nie rozumiem poprzednią opiniie jest niedorzeczna, ostatnio...
~tomek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Stypa wątek zamknięty Plus dla dużego parkingu. Niestety sala na pietrze - kłopot dla starszych i...
~Tomasz
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Szansa na nic!!! wątek zamknięty Byłam z rodziną w Karczmie u Jakuba niespełna rok temu było okropnie, a...
~Ala z Pruszcza
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2013

Niedobrz, oj niedobrze... wątek zamknięty Byłam "U Jakuba" na proszonym obiedzie urodzinowym na 10 osób. Przeczytałam...
~Eia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Weekend za pół ceny? Chyba za połowę niższą jakość obsługi! wątek zamknięty Byliśmy tam dzisiaj w 9 osób w lokalu ludzi pełno. Ok zrozumiałe promocja i...
~Wojciech
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

POLECAM RESTAURACJE u JAKUBA wątek zamknięty BYŁAM NA URODZINACH MOJEJ MAMY KTÓRĄ WYPRAWIAŁA W JAKUBIE .W SOBOTE BYŁO...
~WIOLETTA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

bardzo polecam wątek zamknięty Ogólnie już kilka razy miałam okazję gościć w tej restauracji i jestem mile...
~Olga Gdańsk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

nie polecam wątek zamknięty Chociaż początek był super, koniec okazał się totalną klapą dla właścicieli...
~NIEZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

numer 1 w Pruszczu wątek zamknięty Jestem świeżo po własnym weselu "U Jakuba" i szczerze polecam ich usługi....
~Jacek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry