Widok

Restauracja z kącikiem dla dzieci w Gdyni

Hej,dziewczyny, szukam restauracji w Gdyni w której jest kącik dla małych dzieci, plastikowy duży domek, tak żeby można było posiedzieć i mieć oko na dzieci. Wiem,że pizzeria Gruby Benek ma taki kącik (widziałam przez szybę ;)) ale za pizzą nie przepadam. Może znacie jakieś fajne miejsca gdzie można zjeść obiad i nie biegać po całej restauracji za 1,5 rocznym dzieckiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jack's dinner koło pomnika harcerzy ,Coco w gemini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

F. Minge na Bulwarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alt Cafe w Redłowie,budynek Altus,jest osobna sala dla rodziców z dziećmi, są tam stoliki ustawione na podeście i plac zabaw, domek ze zjeżdżalnią, tor dla samochodzików i mnóstwo innych zabawek, bardzo dobra pizza, zupa dnia, ale najlepsza jest kawa, ceny nie są najniższe, kawa 10 zł,pizza od 13 zł,zupa 9 zł, porcję są duże. Jak dla mnie to najlepsze miejsce dla dzieci i rodziców w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja odradzam Alt Cafe. Byliśmy ze smykiem zachęceni kącikiem dla dzieci. Sala faktycznie jest a w niej autka do jeżdżenia domek, lalki, basen z kulkami i zjezdzalnia. Dużo zabawek i wszechobecny BALAGAN. Juz na samym wejściu na sale zabaw brzydki zapach potu. Zabawki brudne z resztkami jedzenia i pelo, pelno kurzu. Brudno również w toaletach a szkoda bo miejsce ma potencjał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkurencja? mieszkam po sasiedzku, bywałam w Alt Cafe często, dopóki moja córka nie poszła do przedszkola, teraz od czasu do czasu i nigdy nie miałam takich spostrzeżeń jak opisujesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bistro Bioway na Władysława IV jest duży kącik dla dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, byłam w Coco w Gemini i nie jestem zadowolona, bo kącik dla dzieci bardzo ubogi, zabawki nie były zbyt czyste (nie chcę mówić że były brudne, ale raz na jakiś czas można byłoby wymienić) nie było domku w którym dzieci mogłyby się bawić, mój 1,5 roczniak nie mógł znaleźć sobie miejsca. Alt cafe też jest dla większych dzieci. Jeszcze jakieś propozycje?? Serio w Gdyni jest tak mało restauracji z miejscem dla małych dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

bo restauracja to nie jest miejsce dla takich maluchów? jak chcesz kącik zabaw dla dzieci to idz do centrum zabaw, w restauracji się zwyczajowo spożywa posilek. rozumiem od wielkiego dzwona wyjść z niemowlakiem, ale skoro masz aż taki problem, to chyba ciągasz tam malucha co chwila...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Weź się cebulaku nie odzywaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jestem bardzo ciekawa ,które 1,5 roczne dziecko się samo sobą zajmie na co najmniej 30-40 min. a nawet więcej w zależnosci od resteuracji, no chyba ,że bar i wystarczy 15-20 min., żebyś ty mogła sobie spokojnie obiadek zjeść.Kto ma 1,5 roczne dziecko w zależności od temperamentu dziecięcia to wie,że to chyba mało prawdopodobne nawet przy najlepszym kąciku zabaw.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mysle ze warto szukać po prostu restauracji z dobrym jedzeniem a zabierać ze sobą No basen z kuleczkami albo rozkładany namiot z tunelem z IKEA. Nikomu w restauracji nie powinno to przeszkadzać, dużo miejsca nie zajmuje, a dorośli maja okazje zjeść coś dobrego. Można tez zabierać ze sobą domek dla lalek i matę na podłogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

mysle ze muzeum marynarki wojennej jest odpowiednie, warto edukowac dzieci o kulturze militarnej w razie apokaplipsy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry