Jestem mieszkanką Osiedla Morskiego od ponad roku i jestem mile zaskoczona dosłownie wszystkim, co dotyczy firmy Eurostyl. Od momentu, kiedy zdecydowaliśmy się z mężem sprzedać nasze stare i kupić nowe mieszkanie, oczekiwaliśmy, że będziemy na każdym kroku oszukiwani i musimy na wszystko uważać. To, co otrzymaliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Pan, który nas obsługiwał, bardzo miły, szczery (co się nie często zdarza) skądinąd mieszkaniec osiedla, pracownice przy podpisywaniu umów, także rzeczowo i merytorycznie wszystko objaśniali, o wszystkim mówili . Umowy względnie krótkie (W umowie żadnych haczyków,co mnie zdziwiło ;)) jakość wykonania najlepsza z możliwych. Porządne materiały, grube ściany (wszystkie),grube sufity i dach, porządna winda, olbrzymie i przepiękne klatki schodowe, bujna i zawsze zadbana zieleń. Obsługa posprzedażowa takze nienaganna (pękła nam ściana, co w nowych mieszkaniach się zdarza,od razu, bez to naprawiono). Cena też była korzystna. Tarasy, na ostatnim piętrze strych. Głupio tak chwalić, ale nie ma się do czego przyczepić, jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni i wszystkim, którzy chcą w spokoju kupić porządnie wybudowane mieszkanie tę firmę polecam