Widok

Rewelacyjna szkoła

Moje dziecko przepisałam ze szkoły państwowej (wielkiego molochu) do którego niechętnie wstawało i był problem z nauką. Po dwóch latach stwierdzam, że rewolucję jaką zafundowałam dziecku okazała się zbawienna. Uczęszcza z radością, chętnie się uczy i jest zadowolony ze wszystkich nauczycieli oraz zajęć dodatkowych. Kiedy zadaję mu pytanie czy chciałby wrócić do dawnej szkoły: odpowiada, że absolutnie nie. Dzięki życzliwości, pomocy Pani Dyrektor oraz nauczycieli nadrobił zaległości z języka angielskiego i nie tylko. Wszyscy nauczyciele są zaangażowani, chętni przekazywania wiedzy oraz życzliwi i otwarci na uczniów. Szkoła stawia na wysoki poziom nauczania co mogę porównać z kuzynostwem i dzieci znajomych. Wielkość i ilość pomieszczeń jest optymalna co stwarza kameralne i przyjazne otoczenie dla rozwoju dziecka. Szkoła stawia również na wychowanie dziecka i relacje między kolegami co w obecnych czasach jest nieocenione. Jest to rewelacyjna szkoła, którą gorąco polecam.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

proszę uważać na te wszystkie pozytywne komentarze....razem ze znajomymi rok temu zabraliśmy stamtąd dzieci. Próbujemy umieszczać szczere opinie o tej placówce, ale ciągle są usuwane....niech Państwo domyślą się przez kogo....Proszę uważajcie na to miejsce...zdecydowanie odradzamy. Wszystko to jedna wielka prowizorka. Swoją drogą przydałaby się tam porządna kontrola z kuratorium...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry