Widok

Rezydencja Marina

Rezydencja Marina Temat dostępny też na forum:
Rezydencja Marina to kompleks trzech pięciokondygnacyjnych budynków w pasie nadmorskim Gdańska. Mieszkania będą doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń.

Pod budynkami przewidziano halę garażową, do której zjeżdżać będą windy. Na parterze znajdować się będzie kilka lokali handlowo - usługowych.

Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw. W wolnym czasie będzie można także ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

znowu z byle czego bedzie wybudowane jak na JELITKOWSKIM DWORZE gdzie wszystko słychać i zImne nie ustawne i mało sŁoneczne mieszkania i do tego trasa Sucharskiego bedzie obok
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

Według mnie Ok

A mi sie podoba, ładny projekt, blisko do plaży, duże okna na Jelitkowskim były małe...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

lipa

Wizualizacja...? banialuki ! gdzie baraki w otoczeniu ...a do Sopot na molo kilka minut ?? ! fantazja ! bajery dla frajerów !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

rzeczywistość

Patologiczny park obok, baraki, ceny od 7500/mkw litości
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

To będzie bardzo ładne, kameralne osiedle..

Każde z mieszkań przygotowano według najwyższych standardów, tak by zapewnić maksymalny komfort każdemu... Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu przestronnych okien wszystkie pomieszczenia są odpowiednio naświetlone...
a lokalizacja została sprawdzona pod kątem standardów ekologicznych i redukcji hałasu..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19

jaaasne

Be co redukować jak pod oknami będą lecialy 4 pasy szybkiej trasy sucharskiego z wylotem na krajowa 7 ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

słuchajcie, jestem klientem mariny i mieszkania faktycznie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nie wypowiadajcie się skoro nie widzieliście budowy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 26

litości

pustaki zalewano betonem przy -20 st. C,
reumatycy omijajcie to miejsce szerokim łukiem
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

kilka "ale"

Trasa Sucharskiego tuż pod nosem - kiepska opcja
Szemrana okolica - jeszcze bardziej kiepska opcja
Architektura - dobra opcja
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Warte uwagi i zakupu.

Uważam, że jest to najładniejsza z inwestycji powstających w Trójmieście. Nowoczesna, przytulna rodzinna i bezpieczna. Wszystkie inne osiedla, które powstały w okolicy są do siebie bardzo podobne, a Rezydencja Marina odbiega od wszystkim oryginalnością i jakością wykończenia. Zamierzam kupić mieszkanie i rozpatruje tylko tą lokalizację.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

ciekawe

Dobre sobie, pisał to ktoś z działu sprzedaży? Kiepsko coś idzie wg. waszej strony internetowej.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

kiepsko

byłem tam kiepsko
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lokalizacja: do morza 15 min pieszo. Do kolejki daleko. Inwestycja znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy w godzinach szczytu na włączenie się do ruchu należy czekać. Natomiast z pozostałych stron jest widok na obskurne baraki z lat 70tych. Cena wysoka.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zmarnowanie lokalizacji

W takiej lokalizacji prosiłoby się o coś super. Niestety standard budowlany, architektura oraz wyposażenie osiedla jest ledwie ciut powyżej zwykłego bloku. A ceny jedne z najwyższych - proporcja całkiem słaba... Nie piszę złośliwie tylko ze smutkiem.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10

całkiem całkiem

Fajne tarasy dachowe, dobrze wykończone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

miejsce ok!blisko plaza!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

promocja

Maja do 31 lipca promocje, ceny od 6500; skorzystałam i jestem zadowolona bo w tej lokalizacji to naprawdę dobra cena! polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Obiekt ma charakter

Baraczki znikna, a zazdrosnikom bedzie glupio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

rezydencja

kupiłam mieszkanie w Rezydencji Marina i jestem zadowolona
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

obsługa

Panie które sprzedają mieszkania w Rezydencji Marina są bardzo dobrze przygotowane , pokazują mieszkania , jasno bez kłamstw przedstawiają sprawę, jestem ogromnie zadowolona z obsługi !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

NIE POLECAM.

Mieszkania ciasne, zimne i brak słońca. Duża cena,jakoś bardzo marna. Szkoda pieniędzy na mieszkanie w Marinie. Mieszkałam tam tylko kilka miesięcy, bo sie po prostu nie dało dłużej wytrzymać. Nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

mieszkania nie są ani zimne ani bez słoneczka !!! są ciepłe a nasłonecznienie jest b. dobre !!! mieszka się świetnie !!! polecam bo zostało już parę mieszkań !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

baraki

Czy coś wiadomo na temat tych baraków? Kiedy znikną? Osiedle ładne tylko widok z balkonów szpecą te bliżej niepożądane zabudowania :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie znikną tak szybko jak obiecywał deweloper, chyba że ktoś zapłaci właścicielom tych nieruchomości właściwe pieniądze. Tam jest sporo firm prywatnych. A co do mieszkańców tego osiedla, to też wiele zostaje do życzenia, pety lecą z balkonów do ogródków.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Baraki będą jeszcze długo stały minimum 5 lat. Życzę miłego oglądania panoramy z barakami w tle.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

baraki nadal są

I co zniknęły te baraki po 5 latach? Nie? No cóż... Znowu ludzie nabicii przez developera w butelkę. Nieładnie panie Gz ella i spółka, nieładnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doskonała lokalizacja, blisko do Sopotu i Wrzeszcza, park i plaża na 10 min spaceru, wysoka jakość materiałów i wykonania. Mieszkania dobrze zaprojektowane, z dużymi oknami i przestronnymi balkonami. Przy tym osiedle kameralne, tylko trzy bloki. Jestem w 100% zadowolony. Widok baraków mi nie przeszkadza - lepsze baraki niż supermarket czy fabryka za oknem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

patologi a nie osiedle

i super sąsiedzi... g*wniara o imieniu nadia co stawia jedną z klatek na nogi poprzez swój beztroski styl życia delikatnie ujmując. Na szczęście temat znany już policji, będzie wzywana każdorazowo przy zakłóceniu ciszy nocnej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry