Widok

Rezydencja Wintera

Rezydencja Wintera Temat dostępny też na forum:
Rezydencja Wintera powstanie nad samą rzeką Motławą, w obszarze miasta, który w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Jednocześnie niewielka odległość od Głównego Miasta oznacza dostępność wszystkich udogodnień jakie oferuje ścisłe śródmieście takiego miasta jak Gdańsk.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się kompleksowa komunikacja miejska, włącznie z możliwością korzystania z przystanku ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za kretyn to zaprojektował??
parterowy bunkier zamiast lokali usługowych od strony Motławy?!!??!?!?!

dramat, cóź w tym mieście rządzą developerskie hieny, UM nic nie może...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11

A mi się ta inwestycja podoba. Już dawno powinni się zająć tą okolicą. Jeżeli zostanie wykonany tak jak na planach, będzie ładnie pasował do reszty. Trzeba mieć trochę wyobraźni, a nie narzekać od razu na wszystko.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

no właśnie

tylko, że projektującemu wyobraźni zabrakło, odwracanie się d*pą do wody....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

co to jest

dramat! skad biora sie tacy projektani? kto uczy tak skrajnie antymiejskiego projektowania?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

DRAMAT

Naprawdę jestem zawiedziony. Liczyłem że przynajmniej tym razem dostaniemy architekturę na wysokim poziomie. A to co widzę to moloch z różnymi niesymetrycznymi daszkami. Jak oglądam te wszystkie nowe inwestycję to mam wrażenie że są na jedno kopyto. Kwadratowe klocki ze skośnymi daszkami aby napisać że nawiązuje do klimatu Gdańska.

Niestety do czasu kiedy w Gdańsku będą żądzić deweloperzy (czyli najtaniej wybudować najdrożej sprzedać) nic się w tej kwestii nie zmieni.

Żal mi mojego kochanego Gdańska.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dziady

Czy wszyscy ludzie w trójmieście to jakieś zakompleskione zgredy, narzekające stare dziady? Jak się czyta te wpisy to włosy dęba stają, w każdym poście wszystko beznadziejnie, okropnie do d..py, nic tylko się powiesić... Wchodzóż ne różne portale regionalne, ale takich dziadów to nie ma nigdzie, czy to Gdynia czy Gdańsk bez znaczenia, jeden wielki lament. Czy ludzie na pomorzu tacy właśnie są?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 12

Tak. Dokładnie tacy są.

Choć minęło sporo czasu od Twojego postu to.... zawsze tak było, jest i będzie. Ludzie co to piszą to biedni nieudacznicy w swoich ciasnych pokoikach falowców albo gdzieś na zad*piach. Wiecznie zazdrośni, zakompleksieni, wylewający na forach jad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobrze, że chociaż nazwali to Rezydencją a nie Residence.
Rzadkość żeby w Polsce używać polskich nazw.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

huk samochodów, tramwajów i tirów, którym naczepy podskakują gdy wjeżdżają na most

na Podwalu Przedmiejskim gwarantem ciszy i spokoju.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

sztanca

ale cieszmy się, mogło być dużo gorzej! przynajmniej są skośne dachy, i nawet nie wszystkie identyczne :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rezydencja Wintera.

Prezes Ekolanu to ostatni człowiek ktoremu zalezy na uczciwej realizacji projektów.Świetny projekt,solidne podejscie do klienta.Brawo!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry