Widok

Rigoletto. Semi-stage

Rigoletto. Semi-stage Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Rigoletto. Semi-stage.
Rigoletto. Semi-stage
Giuseppe Verdi

Opera w trzech aktach. Libretto napisał Francesco Maria Piave na podstawie dramatu Król się bawi autorstwa Victora Hugo. Muzykę do niej skomponował Giuseppe Verdi. Początkowo opera miała być zatytułowana "Klątwa", dopiero potem Verdi zmienił tytuł na "Rigoletto". Prapremiera odbyła się w weneckim Gran Teatro La Fenice w 1851 r.

Największe piękno spektakli ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Semi-stage ,Semi-stage ,Semi-stage ,Semi-stage ,Semi-stage

Same semi ,to dlaczego bilety też nie są semi?
gdzie są te spektakle dyrektorku?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytanie:

Dlaczego znowu semi-stage???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego że

Opera Bałtycka już nie żyje....
niestety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

widzę, że portal dalej z reka w nocniku

GIldy nie śpiewa Pani Kubas-Kruk a Księcia nie śpiewa Pan Skałuba. Polecam ogarnięcie się i spojrzenie chociażby na stronę Opery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedź redakcji:

Dziękujemy za sugestię. Treść została poprawiona.

same semi,wystawy i sympozja o których nikt nie wie i dla kilkunastu osób.

Pinokio i Cyganeria balet od roku ćwiczy tylko Pinokia oj dzieje się ,dzieje!
Czas na zmiany Panie marszałku bo to jakieś kpiny .Weiss zrobiłby już 3 opery 4 balety bez wypożyczania od kolegów sprzętu ,bez semi ściemy i bilety byłyby tańsze a soliści z dyplomami a nie z legitymacjami szkolnymi.Czas na zmiany Panie marszałku bo tu się nic nie dzieje wystarczy spojrzeć na programy od początku sezonu wielka semi ściema.!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rigoletto uszami początkującego.

No, w sumie wstyd. W wieku 50+ po raz pierwszy na prawdziwej operze.Ale mi się podobało, choć w to wątpiłem. Zwłaszcza córka Rigoletta. Ale po prostu nie mogłem słuchać księcia. Śpiewak cały czas mieszał dwie techniki wydawania dźwięku (pełen głos i falset- czy jak to tam nazwiecie) i efekt był taki, jakby arie śpiewały dwie osoby wymieniające się rolą co parę fraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Mayday 2 (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mayday 2 . Zapraszamy na jedną z najbardziej lubianych i...

Mam tę moc. Bal u Elsy (26 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mam tę moc. Bal u Elsy . "Mam tę moc. Bal u Elsy" Przygotowania do...

do góry