Widok

Rivus

Rivus Nadmorze Brzeźno Nowe Kolibki Temat dostępny też na forum:
Rivus powstaje w dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią a Sopotem. Osiedle będzie się więc znajdować w połowie drogi między molo w Orłowie a molo w Sopocie. Niedaleko jest stąd na plażę, do sopockiego aquaparku, a także na spacer do lasu. To doskonała lokalizacja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Rivus powstaje jako zamknięty, strzeżony ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komus cos sie chyba pomylilo

10tys za metr? w tej lokalizacji to jest przewartosciowany zakup...i to tak 2 razy...lakalizacyjnie bardzo slabo..tory kolejowe w lini prostej 100 metrow..wspolczuje tym co dadza sie nabrac na piekne wizualizacje :)
popieram tę opinię 84 nie zgadzam się z tą opinią 9

Moim zdaniem cena adekwatna, na tej samej ulicy po drugiej stronie ceny sa 14000/m2 + potem trzeba to wykonczyc.

Dojazd blisko wszedzie, Sopot za rogiem, swietne miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ahah głupia baba

Jolka idź do pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

skad ta cena??

Miejsce ciekawe. co prawda 100 metrów od kolei ale to nie to samo co jakaś ruchliwa ulica, jak przy innych inwestycjach. Cicho i spokojnie jak na wsi a jednak w centrum aglomeracji. Lokalizacja wyjątkowa tylko skąd taka cena???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 94

Napewno nie cicho bo kolej i to już spore osiedle. Za to ciemno w okolicy zimą bo wzgórze po południowej stronie z zabudowaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mokre tereny i brak komunikacji

Nie wiadomo wogole jak dojsc na ta wies aby sie w tym bagnie nie utopic,
ale z tego co slyszalem ta firma jest z tego znana.
popieram tę opinię 67 nie zgadzam się z tą opinią 6

realizacja

zakonczona ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rivus

Dla nas miejsce rewelacyjne.Mieszkam od ponad 20lat w Norwegii i ta lokalizacja mnie urzekła.Mieszka się jak w lesie,a jednocześnie blisko do Sopotu,plaży,Gdyni.Obiekt monitorowany,z fitnesem.Kupujemy z mężem.Będzie to nasz raj w Polsce na weekendowe wypady!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 35

Ok

Na weekendowe wypady jak znalazł, choć cena za metr skłania do zastanowienia się, czy nie lepszy hotel. Nic mi do tego.
Byłem tam z ciekawości, żeby sprawdzić jak z tym hałasem od torów. Niestety to były uzasadnione obawy. Pociągi przejeżdżają z dużą częstotliwością i jest to mocno słyszalne nawet na inwestycji IK Nowe Kolibki, czyli dużo głębiej w kierunku lasu.
Cena za m2 jak dla mnie kosmiczna. Gdyby nie tory byłoby to fajne miejsce do zamieszkania dla bogatszych rodzin.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

brak halasu od torow

Nie wiem skad wczesniejsze komentarze. Wiadomo, ze halas od budowy robi swoje, ale bedac w tym miejscu, ani razu nie slyszalem przejezdzajacych pociagow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Czyli w centrum Sopotu, gdzie pociągi prawie ocierają się o ściany budynków jest lepiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żaden normalny tam nie kupuje mieszkania hyhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajniejsze Nadmorze w Bzeźnie.

Bliżej morza, pas nadmorski, i normalny dojazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Oticzenie

Teren wokół budynków nie ukończony. Dojazd po kocich łbach (dosłownie!). Błoto i bagno do kostek, nawet po małym po deszczu.
Trzeba najpierw zagospodarować teren, potem sprzedawać mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry