Widok

Roboclean opinie

Byłam na prezentacji urządzenia marki Roboclean. Świetnie sprząta, ma też podobno pozytywny wpływ na zdrowie przez eliminowanie roztoczy. Czy ktoś z Was ma z nim jakieś doświadczenia w sprawie wpływu na zdrowie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja znajoma kupiła Robocleana ze względu na swoją córkę. Ma alergię i ciągle kaszlała, łzawiły ją oczy. Gdy zaczęła sprzątać Robocleanem, wszystko to ustało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to są te roztocza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pajęczaki, niewidoczne okiem, których jest mnóstwo w każdym domu. Najwięcej w pościeli, żywią się ludzkim naskórkiem. Wydzielają toksyny, które u niektórych osób wywołują uczulenie. Zwykłe odkurzacze tego nie filtrują, wyrzucają je z powrotem. Do tego jeśli ktoś nie wymienia za każdym razem worków, to w nich się rozmnażają. Roboclean filtruje je w 100%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To czuć, jak się sprząta. Jak miałam workowy, to przy każdym sprzątaniu śmierdziało, a z Robocleana wychodzi normalne powietrze, bez zapachu.

To mnie też przekonało.

Do zwykłego odkurzacza można teraz dostać takie saszetki z zapachem coś podobnego jak przykleja się w szafie. fajnie to działa, naprawdę.

Ma pozytywny wpływ na moje kolana, bo nie muszę chodzić z dywanami na trzepak :)

Ja bardzo dobrze się czuję jak włączę jonizowanie powietrza i dodam olejek sosnowy. Robi się klimat jak w lesie.

Jakie ma jeszcze funkcje?
do góry