Widok

Robyg - Stacja Nowy Gdańsk czy warto kupić ?

Inwestycje i deweloperzy Jasień Temat dostępny też na forum:
Rozważam kupno mieszkania na osiedlu Stacja Nowy Gdańsk. Mam wątpliwości odnośnie smrodu w tej dzielnicy oraz dojazdem do centrum. Jak to jest na prawdę ? Śmierdzi ? Proszę o opinie mieszkańców. Bardziej chodzi mi o komfort mieszkania, niż opinie na temat developera. Z góry dziękuje za informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak blisko Szadółek jest to osiedle, ale skoro nawet na Kowalach jest wyczuwalny smród to mogę sobie tylko wyobrazić jak będzie jechać w okolicy Jabłoniowej. Szadółki smierdzą o każdej porze roku a latem to już wybitnie. Przejeżdżam tamtędy co dziennie i za każdym razem nawet przy takich mrozach aż mną rzuca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To normalne że w Kowalach czuć bardziej i na Jabloniowej mniej wysyp jest bliżej Kowal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tym miejscu bedzie zapach ok kilka razy w tygodniu, intensywnosc rozna, to tez zalezy jak bardzo wrazliwy jestes.
Dojazd do centrum komunikacja jest okropny, samochodem jest dobry - poza szczytem w 8 min, w godzinach szczytu w pol godz powinienes dojechac. Ogolnie cala okolica jest juz dosc malo kameralna - nastawiali tam full blokow, bedzie jeszcze wiecej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziękuje za informacje. Wrażliwy nie jestem, ale po rozmowie z developerem odpuszczam sobie to osiedlę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A coś się uparł na ten Robyg ? Tam to okolica rzeczywiście jest mało ciekawa, jeden autobus tylko jedzie do miasta, a bloki wyglądają jakby w szczerym polu je postawili, bo tak zresztą jest. Jest parę innych osiedli z lepszą infrastrukturą komunikacyjną obok, bliżej mają do sklepów i na niektórych "wszędzie śmierdzi" a tam nie śmierdzi.

Trzeba tylko poszukać, ja nie będę pisał, bo zaraz się dowiem że dla dewelopera pracuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co Ci powiedział deweloper?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontak z przedstawicielami dewelopera to koszmar, ale mieszkanie kupuje się dla siebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

piękne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkam na starym jasieniu już 15 lat i to jak bardzo zmieniła się tu okolica robi na mnie codziennie olbrzymie wrażenie. Największe zmiany nastąpiły od 2011 i jeżeli plany rozbudowy nakreślone na kolejne 2-3 lata się spełnią to będziesz miał i tramwaj i nową spalarnie odpadów więc i dojazd do centrum będzie dobry i ewentualny smród zniknie. Swoją drogą zapach z wysypiska był tu odchuwalny może z 1-2 razy w ciągu ostatnich lat (podczas tej powodzi w 2015 tylko)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spalarnia bedzie spalala tylko plastiki (frakcja lekka) co spowoduje tylko emisje toksyn - poniewaz bedzie to najtanszy typ spalarni - rusztowa.
Natomiast to co obecnie smierdzi to kompostownia, ktora poki co pozostanie i bedzie dalej smierdziec.

Jasien to nie jest dobra dzielnica a robyg to nie jest dobry deweloper - poczytaj w internecie ile ludzie maja z nim problemow. Jest tyle innych miejsc w Gdansku ze warto sie 2 razy zastanowic czy jest faktycznie sens tam kupowac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry