Widok

Rodzice Ważna informacja !

Uwaga większość z was mieszkających na ulicy Pszennej nie zdaje sobie sprawy że to teren nie zabudowany - a z tego powodu wasze pociechy jak i wy powinny mieć przy sobie Odblaski ! Zbliża się sobota i zapewne wiele dzieciaków zechce skorzystać z jeszcze ciepłej pogody dlatego Proszę o to abyście dbali o swoje i dzieci bezpieczeństwo ..ja ze swojej strony mogę was prosić albo dzwonić o pomoc do żukowa zapewne parę mandatów (do 500zł !) rozdanych przez Policję dało by wam do myślenia.

Akcja Włącz myślenie zanim stanie się krzywda !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sorry ale denerwuje mnie taki bełkot! Ostrzegasz rodziców w trosce o bezpieczeństwo ich dzieci czy też jak wypatrzysz w tych egipskich ciemnościach jakiegoś dzieciaka (w co wątpię aby się po zmroku błąkał po Pszennej) to z satysfakcją zadzwonisz po policje aby wlepiła rodzicom mandat? Doprawdy trudno odgadnąć Twój tok rozumowania bo nie myślisz chyba, że w piękną słoneczną pogodę, dzieci będą biegały po ulicy z dyndającymi odblaskami, hę?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
A ja akurat się zgadzam.
Ciemno robi się już coraz szybciej, a dzieci przebywają na dworze dość długo z racji niezłej jeszcze pogody.

Zwracam jednak uwagę, że obowiązek noszenia odblasków dotyczy także dorosłych! Więc może zmianę trzeba zacząć nie od dzieci, a od siebie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otóż to!!! Chodząc po zmroku zawsze zakładam na rękawy opaski odblaskowe, bo w całym Baninie jest ciemno jak w d*pie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze byłoby dobrze jakby młodzież nauczyła się chodzi gęsiego, a nie w poprzek po cztery osoby. Ostatnio nawet szanowna kawalerka nie raczyła zejść do brzegu widząc samochód. Aż się prosiło o wciśnięcie gazu i nauczenia g*wniarzy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
ale czego nauczenie? Jak się jeździ na wózku czy jak się umiera. Myślę, że powinniśmy w takich chwilach pohamować swoje popędy i machnąć ręką, bo pewnego dnia jak puści to będą 2 tragedie rodzinne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Aż się prosiło o wciśnięcie gazu i nauczenia g*wniarzy."

Zdanie godne wiecznego g*wniarza albo menela spod znaku kija bejsbolowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
wciśnięcie gazu- jak najbardziej, ale oczywiście przy wciśniętym sprzęgle...nie chodzi o to by kogoś uszkodzić, ale by może dać do myślenia...zwłaszcza jak kawaleria idzie prawą stroną...;/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takiej wersji, jestem za :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry