Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam towarzystwa na rolki witam poszukuje chetnej osoby starszej do wspolnej jazdy na rolkach nad morzem
~Kasia
101

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Rolki Mam pytanie odnośnie rolek - do jeżdżących: - jak prawidłowo zawiązać rolki?...
~krzych
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Rowery kkontra rolki-brzeźno moje wku***nie dzisiejszego dnia siegneło zenitu....otórz wracając po całym...
~MIKA
67

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

kTO CHETNY RAZEM NA ROLKI.. MOŻE BYC BRZEZNO,ZASPA,ZABIANKA.PRZYMORZE .SOPOT,OLIWA ŻEBY TYMI ŚCIESZKAMI...
~EWELIN90
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

rolki rekreacyjnie Witam. Poszukuję chętnej osoby do wspólnej rekreacyjnej jazdy na rolkach na...
~Ewaa
38

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Rolki - wspólna nauka Cześć. Szukam osób które chętnie pojeżdżą na rolkach. PS. Nie jestem na...
~patyś
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

Wspólna jazda na rolkach Poszukuje chetnych na wspolna jazde na rolkach. Jezeli jest ktos...
~lady
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

rolki Kto ma chęć jutro pójść na rolki ?? pisać proszę na gg moge byc na...
~luigi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

nnt. jakie rolki? Witam, zbliżają się urodziny mojej siostry (12 lat) i chcę jej kupić rolki,...
gosik14
17

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

rolki - trasa koło Wejherowa (Kąpino) Hej! Czy ktoś jeździł na rolkach na trasie koło Wejherowa (Kąpino)? Czy...
~Simisola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

rolki - sciezka babie doly Witam, jezdzi ktos z forumowiczów na rolkach na sciezce rowerowej na babie...
~simi
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2010

Rolki Jest fajna hala , można pojezdzic , ona jest na stoczni Gdańskiej Ja chętnie...
~Kamil.K
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

Na pomoc - jazda na rolkach w Gdańsku... Kupiłam rolki i raz miałam je ubrane więc na razie nie można tego co...
_Syrena_
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Bardzo chcę się nauczyć jeździć na rolkach, wszyscy mówią, że to nic trudnego, że tak samo jak na łyżwach tylko, że ja nigdy nie jeździłam na łyżwach. Podobno powinnam kupić rolki...
kora2702
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

kto chętny na rolki badz bieganie z Gdyni??? Może jest ktoś chętny z Gdyni na wspólne bieganie lub rolki, najlepiej na...
~cree26
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

Sprzedam Rolki Agresywne USD Realm! USD Realm, black/white, rozmiar 43, praktycznie nieużywane. Stan oceniam na...
~PureHatred
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Rolki Hej. mam 15 lat i ostatnio na poważnie myślałam o rolkach. Swoje już mam,...
~magducha :)
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

Nauka jazdy na rolkach Od przyszłego tygodnia Twister Trójmiasto zaprasza wszystkich chętnych na...
~Mimbla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

Rolki? Gdzie kupic dobre? j/w pozdrawiam :)
sheena84
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

miasto dostepne dla rolkarzy!! NA rolkach jezdzi coraz wieksza grupa ludzi !! powinno miasto wkoncu zadbac...
~kross
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry