Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
trenażer/rolki Witam Mam dylemat, poinieważ ostatnio pogoda robi sie nieciekawa ,więc...
kodododo
15

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 grudnia 2006

czy na rolkach też jeżdzicie? czestowidać on na rowerze ona na rolkach obok albo za oraz odwrotnie ale...
~klaki
13

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2006

Gdzie jezdzic na rolkach? jak wiadomo nie wszedzie jednak da sie jezdzic na rolkach, wedlug mnie...
~drzewko
3

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 maja 2006

rolki A może by tak na rolki?
~Łyzwiarka
2

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 maja 2006

Gdzie na wrotki rolki Gdzie w trójmieście można pojeździć spacerowo i sportowo na wrotkach, nie...
~skater
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2005

Rolki Gdzie w Gdyni najlepiej pojeździć na rolkach jeśli jest się...
A...a
5

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2005

A moze ktos by chcial kupic ROLKI? Sprzedam ROLKI RTX-750 ROLLER DERBY BOOT: Deluxe Comfort Foam, Reinforced...
~wera
6

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 19 czerwca 2005

hokej na rolkach Witam wszystkich milosnikow jazdy na rolkach.......tworzymy grupe ludzi...
~gutek
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 24 maja 2005

poszukuje trasy na rolki Ludziska gdzie w Trojmiescie albo gdzies w okolicach mozna pojezdzic na...
~bzik
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 maja 2005

rolki cześć Chciałbym zmienić rolki na nowszy model, aktualnie od 4 lat mam firmy...
~Krzych
13

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2005

gdzie na rolki w sopocie prosze o info gdzie mozna pojezdzic na rolkach w sopocie????
~Anna60
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2005

rolki zimą Cześć, Znacie może jakieś miejsca, gdzie można poszaleć na rolkach w razie...
~Joda_F
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 18 października 2004

rolki ROCES MAJESTIC TWELVE 13 witam sprzedam super rolki w ekstra stanie. zapraszam tutaj - cala...
~Publius
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 2 września 2004

łyżwy rolki Czy ktoś może mi wskazać miejsca/sklepy gdzie hest spory wybór ŁYŻEW i ROLEK?...
~Sławek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 grudnia 2003

rolki cześć! szukam rolek raczej używanych ale mogłyby być też nowe. czy może znasz...
~alicja
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 marca 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry