Widok

Rolki od zera + rower

Rolki Rowery Temat dostępny też na forum:
Hej. Mam zamiar zacząć samodzielną naukę jazdy na rolkach. Czyli po prostu założyć rolki i w długą :)
Czy któraś z Was też o tym myślała i wciąż szuka towarzystwa?
Plan byłby taki, aby wspólnie rowerami podjechać albo pod PGE albo inne rejony, gdzie rolkarze mogą spokojnie jeździć. I trenować :) A jeśli nie wspólnie rowerami to przynajmniej spotykać się gdzieś, gdzie razem mogłybyśmy pośmigać, pointegrować się troche i tyle.
Najchętniej w któryś z weekendowych poranków.
Czekam na Wasz odzew. :)
Ja 30+, ale ciałem i duchem ok 25 :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie ja jestem chetna, tez szukam towarzycha zeby samemu nie smigac na pge i tez poczatkuje :P
temida197@wp.pl-pisz co i jak :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
można się przyłączyc;)?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat jeszcze aktualny i czy można się podłączyć ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. temat aktualny. przymierzam się własnie do rozpoczęcia amatorskiego rolkowania. zaczynam od zera więc celuję na tor przy PGE aby nie zawadzać rowerzystom, pieszym itp.

Może najbliższy pt pod wieczór lub weekend? (jeśli nie będzie padać).
Mój mail: patus.osiemtrzy@gmail.com
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteście w ten weekend na PGE. Chetnie skorzystałbym z kilku rad kogoś, kto "rollskatuje" ;) lepiej ode mnie. Więc od kazdego. Stawiam pierwsze kroki. Do zobaczenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o której będziesz? Ja mogę pomóc :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie się przyłącze jeśli jest jeszcze taka szansa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już nauczysz się jeździć, to zapraszamy na nadmorską. Wokół PGE można się uczyć jazdy, ale na dziurach (włazy studzienek) się zabijesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry