Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Dyskoteka zabawa obiad w upalny dzień to dramat .Lokal nie ma klimatyzacji i...
~Kara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Bardzo dziękuję! wątek zamknięty Kolejna żona wyprawiająca mężowi półwiecze w Romantice to ja!Szczęśliwi...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Urodzinowa niespodzianka wątek zamknięty Zamowilam mezowi imprezę urodzinowa - niespodzianke :) wszystko bylo dopięte...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Impreza okolicznościowa w Romantice 1 lipiec 2017 wątek zamknięty Polecam Wszystkim lokal Romantica na różne okazje,ja zorganizowałam w ubiegłą...
~BOŻENA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty byłem, widziałem, jadłem, piłem i zdecydowanie polecam.....wystrój...
~FIlip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

UWAGA!!! wątek zamknięty Właścicielowi ewidentnie nie zależy na klientach. Moje doświadczenie miało...
~R i B
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Nie polecam wątek zamknięty Zgadzam sie z poniższym stwierdzeniem R i B.Odpowiedź obiektu to jakis...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

gość - opinia wątek zamknięty Potrawy nie smaczne ( chyba nie znają co to sól i pieprz ) a obsługa do bani....
~gość
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Sobotnia dyskoteka wątek zamknięty Gorąco polecam sobotnie dyskoteki! Świetna muzyka, drinki w dobrej cenie i...
~Marlena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Damian - opinia wątek zamknięty Witam! Z usług restauracji skorzystaliśmy wraz z dziewczyną w dniu...
~Damian
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Sylwester 2013/2014 w Romantice na Zaspie wątek zamknięty Witam. Nie polecam restauracji Romantica na gdańskiej zaspie. Tegoroczna...
~Nieznany.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Brak fachowej obsługi.Potrawy niesmaczne i nie pierwszej świerzości.Pani...
~Paweł
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 grudnia 2013

Romantica - polecamy wątek zamknięty Smacznie i profesjonalnie. Potrawy świeże, dania ładnie udekorowane, duże...
~Rodzina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Pomyłka wątek zamknięty Delikatnie mówiąc - totalne rozczarowanie. Byliśmy grupą kilkadziesięciu...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Beata - opinia wątek zamknięty WITAM! z usługi skorzystałam wraz z koleżankami - groupon , obsługa bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry