Widok

Rondo w Rębiechowie

Cholera mnie bierze jak widzę stojących kierowców przy sygnalizacji na budowie ronda w Rębiechowie, mam na myśli tych jadących od Kokoszek zastawi jeden bałwan z drugim wjazd i zjazd z ulicy ktora można dojechać na Osowe ,ciekawa jestem kto dał im prawo jazdy powinno sie tam namalować linie stop to może by się nauczyli pozdrawiam porządnych kierowców a bałwanów odsyłam do kodeksu drogowego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja chciałabym zwrócić uwagę na beznadziejne ustawienie świateł na tej mijance. Po południu od strony Gdańska korek na 20 miin., z przeciwnego kierunku właściwie na jednych światłach wszyscy czekający przejeżdżają.
Czy nie można by było choć trochę wydłużyć światło zielone dla kierowców jadących z Gdańska po godz. 16, i oczywiście odwrotnie w godzinach rannych?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
100% racji, od strony Gdańska powinno być znaczne wydłużenie czasu przejazdu, dodałbym do tego, że kierowcy jak już mogą przejechać i ruszają to niech to robią dynamicznie, a nie jak wozy z węglem. Nie ma tam aż takich dziur i nierówności żeby tego odcinka szybciej nie przelecieć, przy okazji udrożniając przejazd większej ilości kierowców, którzy stoją gdzieś z tyłu. Na czas tego remontu chyba też można by wyłączyć te światła na wcześniejszym skrzyżowaniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zamiast stać można jechać:
- przez Leźno, Pępowo
- w Bysewie skręcić w lewo i nowym asfaltem przez Czaple dojechać do Pępowa. Stamtąd Lipową do Banina. Niewiele dalej, ale zupełnie bez korka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystko kolego zależy kto i gdzie chce dojechać. Krążyć objazdami gdy masz do odstania ze 4-5 minut średnio się opłaca, zwłaszcza gdy mieszkasz w Baninie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Była mowa o 20 minutach, a nie 4-5. Zwłaszcza gdy mieszkasz po lewej stronie Banina to objazd się opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Maks jaki tam stałem, to z 8 minut, mówię o godzinie po 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~no ja: nie rozumiem Ciebie. Narzekasz na forum, zamiast cos zrobic. Nie dotyczy sie to z reszta tylko Ciebie, tylko wiekszosci tutaj.
Droga jest powiatowa. Rebiechowo to powiat Kartuski.
Wpisujesz w wujka googla zarzad drog powiatowych Kartuzy i wyskakuje Ci numer do miejsca, ktore chociaz teoretycznie powinno tym zarzadzac. Zadzwon, pogadaj. Pan, z ktorym tam rozmawialem jest mily, nie gryzie.
Napisz tu co Tobie powiedzial. Taka informacja sie przyda zamiast narzekania, ze jest zle ;)

pzdr ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo szybciej i skuteczniej będzie skontaktować się z inwestorem, czyli PKM (choćby za pomoca FB)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry