Widok

Rower

Czy Ktoś mi podpowie jaki kupić rower? Damski i przede wszystkim lekki, do amatorskiej jazdy po ścieżkach rowerowych, dla pani 50 plus.
Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź do sklepu i wypróbuj wszystkie które mają

względnie, przyjedź przed masą krytyczna i wypróbuj rower każdego rowerzysty, nikt nie odmawia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej podejść do sklepu z duzym wyborem.. warto pamiętac ze wszelkie super dodatki typu bagaznik, duze błotniki, duze swiatla, stopka itp rzeczy to wieksza waga - mojej mamie jak to wszystko zdemontowalem to rower sie odchudził o ponad 2 kg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
1 krok dalej i zrobisz mamie ostre koło :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy okazji oświetleniowa ciekawostka Schidelhauera
http://www.schindelhauerbikes.com/en/accessories/LightSKIN-Seatpost.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten jest damski i przede wszystkim lekki (11 kg), 8 biegów, no i ładny.
O cenie mowy nie było.
http://www.schindelhauerbikes.com/en/bikes/Lotte.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomku, toż to łozdóbeczka, spacerówka, przednie koło zaplot w słoneczko ORAZ hamulec, po jednym hamowaniu koło do warsztatu. Zero osłony paska napędu i pozerska skóra. Mnóstwo estetyki, a niewiele funkcji. Może się uprzedziłem, przez te Presty, nie lubię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie grafik coś pochrzanił, przecież to tylko katakog.
http://www.schindelhauerbikes.com/en/bikes/Frieda.html
Tu inaczej. Tylko te tarcze po co. Skóra Brooksa a nie pozerska. Osłon nie stosują, pewnie nie trzeba. Miałem to w ręku, którego(?) potem nie myłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepszy, a nawet ładniejszy, choć rama i tylny błotnik/koło 'nie pricziom', pozerstwo.

tarcze są sporo droższe, w zakupie i użytku, a choć ciężkie, pchają je wszędzie, bo większy zysk, a klienta można przekonać, że lepiej hamują

zobacz, tu przód zapleciony w trzy krzyże, więc hamulec nie rozcentruje. w tym pierwszym to po prostu jaja, kpiny, zresztą, tył na dwa krzyże... ten rower po prostu udawał ostre albo singla z paskiem. ten drugi mniej udaje.

poza tym te presty... przez nie przeciętna dziunia by napompować koło potrzebuje WARSZTATU. nawet szrader czasem przerasta panie, wczoraj dzwonila koleżanka, skądinąd bardzo aktywna codzienna rowerzystka, co robić jak jej wentyl puszcza, chciała posyłać MMSa. była w szoku, że to się reguluje, że spinka do włosów wystarczy, a tam w szraderze tylko jedno pokrętło jest a w preście dwa lub trzy. i wystarczy krzywo oprzeć rower o wyrwikółko, by se wyrwać cały kominek, no ale jest dobra ściema reklamowa, "lepiej trzymają wysokie ciśnienie, wytrzymalsza felga, wszyscy Profesjonaliści z tym jeżdzą" bleee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A poza tym to jest rower dla tej pani, bo ma niedobry.
https://www.google.co.uk/maps/@52.225689,21.060453,3a,66.8y,89.65h,92.13t/data=!3m4!1e1!3m2!1sdy1xRUT6ri6hiv-CxUP1YQ!2e0
Żeby było śmieszniej, w tym domu jest biuro Schindelhauera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje do Decatlona zajrzeć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś nie ufam rowerom z decathlona, jak ma być rower na dłużej, nawet do rekreacyjnej jazdy to można poszperać i znaleźć coś fajnego, wcale nie za jakieś wielkie pieniądze, a solidnego, Galaxy bym proponowała fajna marka, z porządnym osprzętem z shimano, za tą cenę opcja do przemyślenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale na obrazku jest pani 20+, a my tu rozpatrujemy rowery dla osoby w kwiecie wieku, a nie jakiejś kozy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Niezwykle intrygujący temat, jak na forum "rowery"
2. Wyjść trzeba z budżetu. Ile jesteś gotowa dać za swój pojazd?
3. Lekkość roweru jest, jak już zauważyłaś po odpowiedziach, pojęciem względnym. I znów kłania się budżet, bo od pewnego momentu cena jest odwrotnie proporcjonalna do wagi. 1000 zł za 1 kg? Warto?
4. Do amatorskiej jazdy po ścieżkach ja bym mocno optował za przerzutką w piaście, wyłącznie z tyłu, tak z 8 biegów (budżet!)
5. Dla pani 50+, bez zacięcia sportowego, doradzałbym jednak damkę. Oczywiście zaraz zakrzyczą mnie fani TPK, ze damka się połamie przy zjeździe zielonym szlakiem, ale ja wiem, co lubią panie 50+ :)
6. Odwiedź najbogatszych przyjaciół i pożycz od nich jeden z tych wypasionych rowerów, które wożą w weekendy na bagażniku thule. Jak się jedzie dobrze, to kup sobie taki (o ile budżet pozwala).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli przez półtora miesiąca pani Ewa jeszcze roweru nie kupiła, to już go nie kupi nigdy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pedało mi się złamało w rowerze, jakie wybrać platformowe czy wpinane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to jest pedało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podoba mi się odp 6.:). Mało kiedy widać rower na bagażnikach Thule :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się podoba. Bo świadczy to o tym, że rower staje się atrybutem prestiżu, luksusu i bogactwa. Tak jak samochód albo zegarek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trabant i ruhla?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, w swoim czasie. Trabant, ruhla, mifa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

do góry