Widok

Różany Gaj Gdynia wesele na 60 osób - prośba o opinie

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy organizował ktoś w wymienionym miejscu wesele na około 60 osób lub był na może gościem na takim weselu? Podzielcie się proszę wrażeniami. Nie za mało tam miejsca do tańczenia? Starczy tam miejsca dla DJ'a? Dzięki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam tam wesele na 50 osob i wszystko bylo super! tez duzo myslalam nam miejscem do tanczenia ale okazalo sie ze niepotrzebnie bo wystarczylo w zupelnosci a mielismy zespol a nie dj wiec potrzebowali wiecej miesca:)
jesli masz jakies pytania to pisz agata460@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zainteresowanie tematem :) Pisałam na maila ale wracają mi wiadomości dlatego piszę tutaj.
Wszystko mi pasuje w RG, miejsce super itd. Obawiam się jedynie o miejsce do tańczenia, czy nie jest za małe. W tych 50 osobach u Ciebie były dzieci czy sami dorośli? Ogólnie stosunek gości wiekowy pół na pół czy przeważali starsi lub młodsi? Boję się też trochę tych wielkich filarów czy one nie przeszkadzały w zabawie? Goście siedzący mieli "kontakt" z prowadzącymi imprezę? Dzięki wielkie za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem Twoje obawy bo miałam to samo do ostatniego dnia! Jednak jak sie okazało nie potrzebnie! Mieliśmy samych dorosłych gości, goście nie siedzieli przy stolikach tylko wszyscy sie bawili tak wiec parkiet był cały czas pełen. Zespół był umiejscowiony po prawej stronie od wejścia na sale tak wiec byli jakby po tej samej stronie co parkiet, mozna powiedzieć ze filary trochę przedzielają cześć taneczna od stołów. Szczerze mogę Ci powiedzieć ze podczas weselna ani razu nie pomyslałam ze moze byc za mało miedze :) a jeśli sie i obawiacie zawsze możecie skorzystać z tej drugiej sali obok i jakiś to połączyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry