Widok

Różany stok - parkowanie

Ludzie opamiętajcie się. Mieszkańcy storczykowej nie mają gdzie parkować macie swój patking. Donyślam się że wygodniej korzystać z naszego ale nie ma tu miejsca dla całego osiedla
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
o jaki numer storczykowej chodzi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapewne 4-8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no raczej 4-6 zaraz bedziemy zastawiac siebie wzajemnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Parking nalezy do 4 6 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet jezeli to rozany stok ma swoj parking
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to jest chore my też wracamy wieczorem i nie maamy gdzie parkować, a Różany ma swoje auta u nas i dodatkowo ten kulawy z szóstki wiecznie staje krzywo na dwóch miejscach albo starym zielonym t4 bez szyb albo starym bialym doblo. Cieć jeden nigdy,ale to nigdy nie skorygował auta staje krzywo i zmorą całego osiedla On i jego sr*jace wszędzie dobermany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogolnie paranoja z tym parkingiem smietniki sa niezabezpieczone, u nas sa silne wiatry nie jednokrotnie sie przewracaly i odjezdzaly strach stawiac ze pewnego dnia czlowiek wyjdzie rano do samochodu a auto bedzie zmasakrowane.. ciekawe kto by wzial to na siebie. Jest szlaban nie dziala bo jest na glupich warunkach postawiony. Ja czesto chodze i obserwuje parking ewidentie i bezczelnie rozany stok parkuje u nas krew mnie zalewa jak nie ma wolnych miejsc a oni sie pchaja i stawiaja byle gdzie przy kraweznikach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry