Widok

Rozjechany kot na ul. Rolniczej

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na ul. Rolniczej w okolicach osiedla Rodzinnego został rozjechany biało-czarny kotek. Jeśli ktokolwiek widział sprawce proszę o informację.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

hehehe dobre. A co tobie da wiedza o sprawcy?? Nawet policja bedzie miala w razie czego to gdzies i uwaga- w razie ewentualnej szkody, to sprawca może własciciela pociagnac do odpowiedzialnosci. Czy to pies, kot, krowa, powinny byc trzymane pod nadzorem własciciela na jego posesji- w razie szkody powstałej w wyniku zderzenia ze zwierzakiem, odpowiedzialnosc spada na wlasciciela- nie odwrotnie, pzdr
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

A to mi da wiedza, że obiłbym ryja gnojowi, który pędzi Rolniczą nie zwracając uwagi na nic i na nikogo. Dzisiaj kot a jutro dziecko??? I nie pitol mi o odpowiedzialności właściciela czy o dozwolonej prędkości, ludzie kurka ogarnijcie się bo to co się dzieje w Baninie to woła o pomste do nieba. I nie pozdrawiam...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jedyne co bys zrobil pewnie w tym wypadku to powachal smrod spalin, a nie sie nadymasz jak balon. Za wysoka predkosc fakt jedno. W innym miejscu tudziez na ulcy sam jechalbym w takim wypadku po kocie, a nie generowal mozliwosci stworzenia niebezpieczenstwa na ulicy przez gwaltowne hamowanie. Myslenie nie boli. I ja tez pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Proponuje tobie abyś się rozpędził i przy...lił swoją bańką w ścianę tak bez hamowania co byś więcej niebezpieczeństwa nie stwarzał dla innych i dla siebie przy okazji...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Uważaj aby tobie żaden kot, sarna, pies czy dzik nie wyskoczył przed maskę. Twoje pitolenie byłoby zupełnie inne. Do kogo byś wtedy miał pretensje- do leśniczego.? Schowaj swoje durne argumenty. A i spójrz w lustro i zobacz w nim swój ,,ryj" i potem go obij.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Co bys zrobił gdybyś jechał te swoje 30km/h i nagle wbiega tobie kot pod auto.? Zatrzymujesz sie nagle w miejscu.? Skąd wiesz że sprawca jechał z niedozwolaną prędkością.? Więc mordę to se sam oklep a nie wyzywaj innych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja jade 30km/h Rolniczą i wcale nie trzeba gwałtownie hamować gdy ktoś/coś wybiegnie, pozdrawiam tych co na mnie trąbią lub wyprzedzają :P
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodziło pewnie o to że jadąc wspomniane 30km/h gdy taki kot nagle wybiegnie wprost pod koła to skutek może być taki jak opisany. Kot nie będzie sobie podskakiwał na metr aby być zauważonym. Mógł zwyczajnie sie spłoszyć i w biegu mógł uderzyć w bok samochodu, a kierowca nawet tego nie zauważył.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kotek byl zabity na odcinku,gdzie -dziura na dziurze,nie ma plyt.kot byl kochany i zawsze wychodzil na zewnocz.udarzenie bylo mocne(wyliecialy oczy i cala droga w krwi).moja rodzina zyczy dobra calemu Banino.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RN, współczuję straty. Niestety nie pomogę ale mam radę, nie ma sensu dyskutować z Twoimi adwersarzami na tym forum, to prości ludzie ze wsi, większość z nich nie posiada elementarnej empatii dla niczego poza zbitą butelką wódki.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

" oswoiles mnie, wiec jesteś teraz za mnie odpowiedzialny " ... bajkowe słowa jakze trafne do sytuacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Kałach, dziekuje i masz racje, nie ma sensu nawet odwiedzac tego miejsca (forum) i dyskutowac, nie ten poziom :-(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widac co nie ktorzy nie grzesza inteligencja...... czytanie ze zrozumieniem stwarza problem, w szczegolnosci u tych wybitnie wyksztalconych..... pisze o jednym a jakies pseudointeligenty o drugim. Po ryjach sobie mozecie sami lac, jak nie rozumiecie czytanego tekstu wielce kulturalne mieszczuchy. A i jeszcze jedno, dalej robcie swoje kwiiiiiiii kwiiiii wielce empatyczne przychlasty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

aaa i jeszcze jedno- wysoki poziom wypowiedzi już oznjamiłeś we wczesniejszych wypowiedziach- i jak sam spłętowałes- adijos z forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak miło mądrego posłuchać na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w celu wyjaśnienia, w/w cytat był skierowany do autora postu i miał sluzyc ostudzeniu emocji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem, że to mój, ale mój nie był taki płaski.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

szkoda zwierzaka :( współczuję :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

anonim , płaski to masz łeb
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ten kot napewno zobaczył wypowiedzi "ludzi z miasta" na tym forum i popełnił samobójstwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Koty trzeba trzymać a nie puszczać luzem. Dziwi mnie ze kociarze tego nie rozumieją . Do mnie do ogródka regularnie przyłazi jakiś kot i sr* obok piaskownicy i tam gdzie dziecko się bawi. Oficjalnie mówię ze jak złapie to wywiozę tak żeby do domu nigdy nie wrocił a jak zidentyfikuje właściciela to zapłaci mi za wszystkie szkody jakie jego "milutki kotek" wyrządza. Czy wy naprawdę uważacie ze kot jest taki super? to roznosiciel chorób itp. Ja nie mogę dziecka puscic do ogródka żeby się pobawiło zanim nie sprawdzę czy nie ma kup kocich. Trochę to chyba chore. A co do przejechanego kota to może pomyślcie że przez takie wtargnięcie kota na droge może dojść do wypadku. O tym już nie pomyślicie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

te Kotek
zmień leki i nie roznoś chorób ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chłoptasiu weź zmień najpierw lekarza, a nie lecz się samemu. Specjalista Tobie pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No niestety , kot roznosi wiele chorób, a zwłaszcza są one przenoszone w jego odchodach. To raz , a dwa to to że nie po to dbam o ogródek i miejsce do zabawy dla dziecka żeby czyjś kocur tam robił sobie toaletę. Jak jesteś miłośnikiem kotów to trzymaj je w domu i się nimi zajmuj a nie puszczaj samopas na cały dzień . Zresztą widzę że niektórzy mają mniejszy rozum niż ich koty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla spec-a i 11111 należy się browarek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jak miałem problemy z kotami zalatwiajacymi się do piaskownicy, zbudowałem sobie drzwi i piaskownica jest zamknięta kiedy nikt w niej się nie bawi.. problem rozwiązany.. i dużo skuteczniejszy niż próba nauczenia ludzi, że mają dbać o swoje koty... ale to wymaga trochę wysiłku, a nie klepania pierdół w klawiaturę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no tylko kot nie sr* mi do piaskownicy bo mam zamykaną / geniuszu/ ale sr* mi obok wiec co mam zadaszyć i zabudować cały ogródek bo komuś nie chce się kota pilnować. Faktycznie szkoda pisać. A może trzeba zrobić tak jak w filmie DZIEŃ ŚWIRA wtedy może się ktoś nauczy. pozdrawiam i zyczę miłego ogladania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwię się ludziom, że biorą pod opiekę kota do siebie, a potem puszczają samopas na cały dzień i mają z głowy. Łazi taki po cudzych ogrodach, ktoś mu zawsze coś da do zjedzenia, przechowa kilka dni, bo ludzie myślą, że się zgubił, a właściciel przez kilka dni ma z głowy kłopot, bo inni się nim opiekują.Po co Wam to zwierzę, jak nie potraficie sami się nim zająć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry