Widok

Rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika za wypowiedzeniem-pytanie?

Pracuję na czas nieokreślony, czy w złożonym przeze mnie wypowiedzeniu ( 3 miesiące) musze podać przyczynę rozwiazania umowy ? Dziękuję za informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musisz na pewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ale pamiętaj o "kuroniówce" (jeśli nie masz na oku innej pracy) możesz zapomnieć przez jakiś czas - kiedyś to były 3 miesiące bez prawa do zasiłku, ot taka procedura dla tych co zrezygnowali sami z pracy, hmm kara ??? no tego to już nie wiem jak to określić, ale kłopot na pewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawo jest po stronie pracownika, obecnie jest możliwe nawet rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia, choć to mało ładna metoda rozstawania się z pracodawcą. Dla chętnych podaję link do tematu - http://www.postawnaswoim.pl/kariera/rozwiazanie-umowy-o-prace-bez-wypowiedzenia/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry