Widok

Rozwód

Czy ktos nie dawno moze skladal wnoisek do sądu o rozwod i ile czekał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu od razu rozwód? Nie ma drogi porozumienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Limit rozwodów na ten rok został już wykorzystany... następna pula wniosków zostanie rozpatrzona w styczniu'18.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja składałam pod koniec marca i termin mam na sierpień.trochę długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam wniosek o rozwód w marcu, a rozprawa była w lipcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Była w lipcu czy dopiero planowana na lipiec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam, ale już jakiś czas temu i nie rozumiem dlaczego pytacie „dlaczego rozwód?”, „czy nie można się pogodzić?” itd.. Czasami łatwo się mówi, ale sprawa wygląda znacznie gorzej, gdy jest się w rodzinie, w której niemal nic się nie układa. Ja całkiem niedawno brałam rozwód, bo mój mąż raczej nie przejmował się wychowywaniem dzieci. Chwilami bywało zupełnie normalnie i wszystko było w porządku, jednak zdarzało mu się trochę wypić i wtedy już bardzo różnie się zachowywał. Korzystałam z pomocy kancelarii, bo mąż nie chciał zgodzić się na rozwód i sprawa zaczęła się całkowicie komplikować. Naprawdę wiele się nacierpiałam i sporo przeszłam i gdyby nie pomoc mecenasa Michała Mindykowskiego, to w sumie nie wiem jak to wszystko by się skończyło. Na dzień dzisiejszy mam u swojego boku dzieci i wszystko zmierza w dobrą stronę. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę jeszcze w związku. Chyba zbyt dużo czasu zajmie mi odpoczynek od takich problemów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez bede za chwile skladac sprawe o rozwod.
Powod prozaiczny zdrada meza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki był polecany przez Ciebie mecenas na sali rozpraw? Bo szukam prawnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sie to u Ciebie skonczylo?Miałaś z nim dzieci ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak nie było zdrady to dążyć do zgody a nie na salę sądową czy w tych czasach ludzie pogłupieli czy kiedyś o byle g*wno ludzie brali rozwody nie, wiedzieli co to znaczy małżeństwo wartości widzieli co to znaczy rodzina znali znaczenie słowa ognisko domowe w tych czasach rozwód jest wygodniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zdradę trzeba udowodnić a to nie jest takie łatwe, poza tym wiąże się to z szarpaniem i ciąganiem po sądach a to jest najgorsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnie bywa, jeśli chodzi o czas czekania, bo to zależy ile jest przed nami wniosków i czy akurat nie ma jakiegoś sezonu urlopowego. Warto dopytać o takie szczegóły adwokata, który będzie pomagał Ci podczas rozprawy. W Szczecinie mamy adwokata Michała Gajdę, który znany jest z tego, że pomaga nawet w najtrudniejszych sprawach rozwodowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozwód to bardzo ciężki okres w życiu. Wiem to z własnego doświadczenia. W internecie znajdziesz wiele nieprawdziwych i nieaktualnych informacji. Skonsultuj się lepiej z dobrym adwokatem. Ja podczas rozwodu oraz podziału majątku korzystałam z usług adwokata http://www.adwokatlubin.com Na szczęście udało mi się wygrać i odzyskać należną część majątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najbardziej pazdzierzowa reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz mam wrażenie ze co druga para bierze rozwód, u mnie wśród znajomych to jakaś masakra...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niestety jest prawda, teraz co trzecia para się rozwodzi, a najbardziej cierpią na tym dzieci... często to karta przetargowa. Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozwodem, bo chyba juz nic nie uratuje naszego małżeństwa, chodzimy na terapie, ale ja juz chyba nie mam siły na naprawy i starania, bo próbowała to robic przez ostatnich 8 lat, także dobry prawnik się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Uphagena 17 jest dobry specjalista, jakbyś była zainteresowana, głównie rozwodami się zajmują, wiec znają się na rzeczy, prowadzi ja pan Michał. W moim przypadku nie było łatwo, ale ostatecznie jestem zadowolony z przebiegu całej sprawy, jest sprawiedliwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozwiodłam się w 4 miesiące, sprawnie, ale to zależy oczywiście od chęci i dobrej woli drugiej strony....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry