Widok

Rudera na Pustkach Cisowskich.

Komu z Was przeszkadza smród palonego plastiku unoszący się z komina rudery znajdującej się pomiędzy blokami Wiklinowa 12 i Jeżynowa 2?
Kiedy 'panowie' zaczną radośnie kopcić w piecu tym co znaleźli nie można otworzyć okna, bo smród powala na kolana. Niestety, okno mojego pokoju znajduje się w bezpośrednim 'polu rażenia' smrodu.
Ja uważam,że ta rudera powinna zostać zburzona,bo po prostu oszpeca nasze osiedle. Już jeden taki rozsypujący się dom (obok magla na Wiklinowej) zburzono, gdyż prawdopodobnie zagrażał bezpieczeństwu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Natalko droga - a jakim prawem chcesz rozdupcać komuś chałupę ? Ty czasami myślisz, czy tak sobie tylko piszesz np. dla zabicia czasu ?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, że ten dom zagraża bezpieczeństwu? Nie dalej jak trzy tygodnie temu straż pożarna gasiła te ich śmieci , które ściągają z całego osiedla
. Ponadto od tego domu wstrętnie śmierdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
No dobra, rozumiem, ze uważasz, iż należy wyburzać wszystkie budynki, w których wybuchły pożary (inne też - prewencyjnie - w sensie żeby w przyszłości się nie zapaliło) . To byłaby taka forma kary dla właściciela nieruchomości - zamiast grzywny.
Brawo kobieto ! Natalia na Prezydenta !
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam na ul.Źurawia zaraz przy tym domu z pomarańczowej cegły i też już nie mogę wytrzymać. Okno ostatni raz na dłużej otworzyłam w okolicy września bo co chwile pala śmieci. Na klatce śmierdzi jak na Ślasku!!! Parapety i okna są tak brudne od szadzy że domyć nie można. A najlepsze jest to że od 3 lat nie widziałam ani razu aby przyjechało do nich drzewo lub węgiel! Czasem narobić taką zadyma z komina że cała ulica Źurawia jest we mgle i ten smród...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ten dom z mikrym ogrodzeniem z plastikowej siatki? Znam, mieszka tam niezła patologia. Zapewniam Cię, że w domu mają brud smród i ubóstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Latem co weekend przyjeżdża tam a to policja a to straż miejska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Panna Marta M.zapewne rozrabia. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ten cały dom jak melina wygląda...na górze to chyba wynajmują. W oknach zamiast firan to wiszą koce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Natalio nie krępuj się, syp pełnymi nazwiskami ! Swoją drogą, i z Martą M. i z resztą "patologii" musiałaś nieźle się ściąć, że tak na nich jedziesz (o wino poszło, czy co?).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po prostu znam, wiem co to za patola rozmnażająca się w wieku 17 lat.
Za psi pazur takich nie uważam. Tsss....

Błagam Cię, nikt nie znioslby smrodu palonych śmieci z menelskiej rudery.
Chwilę temu musiałam zamknąć okno , bo znowu smrodzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ty Natalka znasz wszystkie rudery (z patologicznymi tubylcami), czy są jeszcze na PC jakieś, w których nie byłaś ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Cis Park (3 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

do góry