Widok

Rudy kociak z czerwoną obrożą z dzwoneczkiem Bursztynowa /Borowiec

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Został dziś potrącony (w zasadzie przejechany na moich oczach) przez granatowego vw golfa w lesie na drodze na Borowiec. kotek trafił do lekarza, dostał leki przeciwzapalne i nie wiadomo jeszcze, czy przeżyje (możliwe, że są jakieś poważniejsze obrażenia), doktor oceniła, że to młody kocurek do 7 miesięcy (Bardzo dziękuję pani doktor z gabinetu Domina w Żukowie za zajęcie się kociakiem).
Poszukuję włascicieli kotka.
opis delikwenta:
wygląda jak młoda wersja kota z "Obcego" - tygrysio pręgowany rudzielec ma założoną czerwoną obróżkę z dzwoneczkiem, myślę, że kocurek może być z okolic ulicy bursztynowej lub z Borowca.
Jeśli komuś zaginął taki kociak proszę o kontakt na maila:
PanJones_8@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy już pisałaś, być może tak, ale wspomnę, że warto napisać w dziale ogłoszenia, zgubione/znalezione i dać info do schroniska. Mam nadzieję, że to biedaczysko wróci do domu całe i zdrowe. Pozdrawiam
P.S. jesteś dobrym człowiekiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację, dałam już ogłoszenie na zgubionych i znalezionych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry