Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławek - ocena To moja pierwsza dieta pudełkowa. Chcę pozbyć się nadwagi i na dobre...
~Sławek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Paulina - opinia Ciekawe, zróżnicowane dania. Całość bardzo smaczna a dieta się nie nudzi, co...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

Michał Broniarek - opinia Korzystam od pół roku, świetny catering a dieta elastyczna wymiata!!
~Michał Broniarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

daria - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne i urozmaicone,polecamy z czystym sumieniem:) wraz z mężem...
~daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty To moje pierwsze doświadczenie z djetą pudełkową. Bardzo smaczna, różnorodna,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Super jakość! Obsługa bez zastrzeżeń.
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

gabriela - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie,żadnych problemów z dostarczaniem posiłków
~gabriela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

dorota - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne dostawa bez zarzutu porcje duze i mozna sie najesc. Korzystam...
~dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, dostawa beż zarzutu. Polecam!!!
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Brak rabatu za dostawe dwóch diet pod jeden adres ,przy dietach 4...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Byłam średnio zadowolona Zamowilam bezglutenowa a na śniadanie otrzymałam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Korzystałam z cateringu w czasie pandemii. Dania były smacznie i świeże....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Maja - opinia wątek zamknięty catering wart polecenia. korzystamy już od kilku lat i zawsze wszystko na...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Korzystam z diety wegetariańskiej 1500 kcal / 5 posiłków, w zupełności się...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

A. - opinia wątek zamknięty Dania smaczne, obsługa, dostawa duży plus. Przy dłuższym korzystaniu z...
~A.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie. Zawsze świeże, różnorodne. Wysoka jakość produktów...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Menu bardzo urozmaicone, składniki swieze, duzo warzyw, szczególnie smaczne...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Ula - opinia wątek zamknięty Przetestowałam już kilka firm cateringowych i wróciłam do Rukoli....
~Ula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Od kilku miesięcy korzystamy... Nie ma lepszego jedzenia, a uwierzcie mi, że...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry catering, wszystko świeże, dowiezione na czas. Potrawy...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry