Rybka na Wartkiej

Restauracje

Gdańsk, Wartka 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jan-ek - opinia wątek zamknięty Smaczne dania, najtańsze w okolicy. Bardzo miła obsługa. Bywamy tam całą...
~jan-ek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Fish & Chips na szyldzie, a gorszego w życiu nie jadłam wątek zamknięty Od kilki godzin dręczą mnie skutki zjedzenia dzisiaj najgorszego fish & chips...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

marnie wątek zamknięty Jadłam dorsza - nigdzie nie jadłam tak marnie zrobionej ryby a miejsce nas...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Świetnie wątek zamknięty Najlepsze policzki wołowe w życiu.
~H.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

5 z dużym plusem wątek zamknięty Deszczową pogodę zrekompensowało mi jedzonko w Rybce na Wartkiej. Tak...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Pysznie i niedrogo wątek zamknięty Byliśmy z rodzinką jedzenie było bardzo smaczne porcje duże w dodatku nie...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

polecam wątek zamknięty Wchodząc do restauracji odczuwa się dobrą energię.Piękny wystrój w kolorze...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Doskonała wątek zamknięty W dniu dzisiejszym gościłam wraz z koleżankami w tym uroczym i zacisznym...
~Małgorzata Oleszczuk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Godna polecenia restauracja rybna wątek zamknięty Bardzo ciekawe i godne polecenia miejsce na kulinarnej mapie Gdańska....
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Udany projekt Kubickiego! wątek zamknięty Tak powinna wyglądać nowoczesna smażalnia ryb (nie lubię hasła fish &...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry