Widok

Rzeczoznawca

Witam:)
Poszukuję sprawdzonego rzeczoznawcy od wyceny nieruchomości(mieszkania). Jeśli ktoś z Was ma namiary, byłabym wdzięczna za ich udostępnienie:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakim celu ma byc przeprowadzona wycena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym znać maksymalną wartość mojego mieszkania na rynku wtórnym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli wycena ma miec charakter jedynie orientacyjny, wystarczy porownac ceny rynkowe mieszkan o podobnej powierzchni, standardzie wykonczenia, lokalizacji. Wycena porownawcza wykonana przez rzeczoznawce nie rozni sie wiele a zawsze mozna zaoszczedzic kilka stowek:)

Jesli mialaby byc wykorzystana do sprzedazy nalezaloby zwrocic uwage, czy taki rzeczoznawca jest na bakowej liscie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za informacje i za kontakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja udałem się do http://kameralnebanino.pl/kiedy-warto-skorzystac-z-uslug-rzeczoznawcy-nieruchomosci/ jestem zadowolony ze współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Podaję namiary do solidngo, sprawdzonego rzeczoznawcy: a.chrzan.22@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

remont w bloku niedziele, święta i 1 stycznia - czy to już chamstwo czy life style? (106 odpowiedzi)

Może tylko nam się to nie podoba? Rozmowa nic nie dała, reszta sąsiadów woli cierpieć w milczeniu...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

do góry