Widok

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY NA UL.BENISłAWSKIEGO!!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZY KTORAS BYLA U FRYZJERA NA UL,BENISłAWSKIEGO?W TYM SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIM? PORADZCIE?GODNY POLECENIA?A MOZE ZNA KTOS DOBRA I W MIARE TANIA FRYZJERKE PRZYCHODZACA DO DOMU BADZ JAKIS SALON W REJONIE OBłUZE OKSYWIE GODNY POLECENIA

ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi Ci o ten mały salon obok spożywczaka (ni to Benisławskiego, ni to ta ulica prostopadła), to ja byłam i byłam bardzo zadowolona :]
Ale nie robiłam sobie fryzury ślubnej, tylko taką dla gościa weselnego :]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIECHODZI MI O TEN,ZRESZTA DO PANI SYLWI CHODZE TAM NA PASEMKA TEZ ALE AKURAT WE WRZESNIU MA URLOPIK :( CHODZI MI O SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI KAWALECZEK DALEJ,OBOK TKW PIJALNI HEHE,KTOS BYL W NIM?

ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam, bo tez szukam fryzjera na Obłuzu. Gosia78 polecila mi salon z centrum, może tam jednak sie zdecyduję, ale na Obłuzu byłoby łatwiej.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czasem chodzę na ul.Podgorska chyba "Orient" na przeciw kościoła Boboli i jestem zadowolona z fryzjera

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry