Widok

SALON TIFFI (obok delikatesów "justynka") - proszę o opinie.

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Potrzebuje opinii o tym salonie. Znajoma jeździ z Gdańska Przymorza faktycznie ma zawsze pięknie zrobione włoski. Ale czy ten salon Jest aż tak dobry? . Mam swoją fryzjerkę ale może czas na zmiany.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobry salon ..wart polecenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z usług kosmetycznych nie korzystałam, więc się nie wypowiem. Ale kilka razy byłam na strzyżeniu u p. Natalii i jestem bardzo zadowolona. Strzyżenie, tak jak chciałam, nawet na wzór przyniesionego z gazety zdjęcia. Włosy dobrze się układają i co może być zabawne, bardzo szybko odrastają. Dobrą rękę ma p. Natalia!
Zawsze jestem mega zadowolona!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzwonić to sobie można... nikt nie odbiera telefonu, ani stacjonarnego, ani komórki... Nadmiar klientów?? Cóż, ja nie skorzystam. Jeśli właścicielka nawet nie pofatyguje się oddzwonić, nawet widząc, że ktoś dzwonił wielokrotnie, to widocznie nie potrzebuje zarobić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

No fakt..duzo klientów maja...ale czy az tak sie ciężko dodzwonić? Ja niemam problemów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakies świeże opinie-Do kogo najlepiej ścięcie i farbowanie? Jak cenowo (farbowanie i ścięcie jeden kolor)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko do Witka do salonu Scarlett na Dąbrowie w Gdyni!
Profesjonalnie i niedrogo. Nie wiem jak reszta załogi, bo cała rodzina i wszytskie znajome z Gdyni chodzą tylko do niego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a i co do ceny- ja za ścięcie płacę coś koło 40zł, włosów nie farbuję, ale moja Mama za farbowanie i ścięcie daje 120zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tiffi -sciecie włosów ok 50 zł. (wlosy średnio długie:),
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyty domowe można zamowic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez przesady, fryzjer jak fryzjer, bez zbędnych zachwytów, na Przymorzu i Zaspie znajdzie Pani mnóstwo innych- dużo lepszych fryzjerów.
Tutaj w Pępowie wiecznie trzeba czekać od 3 do kilku dni na wizytę-przydałaby się "TIFFI" porządna konkurencja w pępowie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Na dobrego fryzjera bądź kosmetyczke często trzeba czekać. To świadczy tylko o ich wysokich umiejętnościach i dobrym podejściu do klienta. Osobiście wolę czekać niż potem być niezadowolonym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja myślałam że chodzi o marke ubraniową :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry