Widok

SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

Dnia 24.06.2017r. kierowca linii 112 w kierunku Przegalina (odjazd z Gdańska-dworzec główny o godz.16:36), na przystanku "Pole namiotowe" i wcześniejszym też przytrzaskiwał drzwiami ludzi! Mi przytrzasnął wózek z dzieckiem a w środku wystraszone dzieci parę minut po godz. 17:00 na przystanku na żądanie "pole namiotowe"!!! Całe szczęście, że córeczka w wózku nie trzymała rączek na zewnątrz wózka! Oj to bym... to i tamto. Generalnie ta linia jakaś fatalna! Często albo autobus nie przyjeżdża albo mocno spóźniony. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ludzie od bodajze ponad 20 lat drzwi w pojazdach zamykaja sie AUTOMATYCZNIE przez fotokomorke a wy dalej swoje ze kierowca przytrzasnal czy zamknal przed nosem a on w zdecydowanej wiekszosci wozow ktore prowadzi nie ma juz nawet przyciskow do zamykania drzwi tylko czeka az to zrobi automat a ze czesto nie dziala to oczywiscie jego wina on jest projektantem tego autobusu?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka potem jedna z drugą roszczeniowe jadą już z zamiarem zgnojenia chłopa bez powodu nie myśląc ze od jego opanowania zależy bezpieczeństwo ich dzieci i jeszcze pewnie D..E mu trulas biletami zasłaniają widok w lusterko?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuję byś wzięła autobus pod pachę i go przeniosła przez korek na Wałach i pezez Hucisko. Wtedy będzie o czasie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak wywalił go już dyscyplinarnie kiero z roboty dzięki tobie czy tylko po premii za źle działające foto komórki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry