Widok

SKIDD Meble

Witam,
czy ktoś korzystał może z usług sklepu SKIDD Meble w Kosakowie (ul. Żeromskiego)? Na jakim poziomie estetyczny i cenowym są produkowane meble?
Z góry dziękuje za informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
up
up
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robia ladnie,ale sa bardzo drodzy.Bylam kiedys ze swoim projektem do wyceny.Cena byla dla mnie zbyt wysoka.Ten sam projekt dalam do wyceny w innym zakladzie i bardzo sie zdziwilam,gdyz cena byla o wiele,wiele nizsza.Zamowilam meble i zaoszczedzilam duzo pieniazkow.Zapewniam,ze wykonanie niczym sie nie rozni ,tylko bardzo cena. Polecam meblenazamowienie5@tlen.pl Acha robia tez projekt komputerowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie robią ładnie. mają ładne meble na wystawie, a to co mi zrobili w pokoju za ponad 3000, to duzo fajniejsze moglam sobie z IKEa kupic i zaluje. naprawde zaluje, zwlaszcza, za szafa wystaje 2.5 cm, a szuflady sie nie domykaja. nie probowali tego naprawic, powiedzieli, ze sie 'wyrobia'. juz ponad pol roku sie jakos nie wyrobily, an dodatek skrzypia. ide do konkurencji, zeby mi to wymienili, bo az wstyd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam, po pierwszym zachwycie nowymi meblami przyszła rzeczywistość, po 4 latach użytkowania- bardzo słabe farby -drewniane fronty wycierają się od dotykania , zabudowana lodówka nie domyka się, nie wspominając o genialnym projekcie gdzie lodówka stoi obok gorącej zmywarki (!) drobne częsci odpadają, można by wymieniać bez liku,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
skidd - mam kuchnie od nich. młody Pan Krzysiu projetkował i ogólnie jesteśmy zadowoleni a mamy ponad 5 lat. Cena do przeżycia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
SKIDD Do tego sklepu trafiłam z polecenia znajomych, którzy mają od nich meble kuchenne. Na miejscu projektant doradził mi wybór odpowiedniego materiału i praktyczne rozwiązania które sprawdzają się na co dzień. Razem z meblami kupiliśmy sprzęt AGD. Obsługa miła a co ważne wykonanie solidne i dokładne. Nasza kuchnia wygląda super i nie ma żadnych usterek. Montaż bez problemu. Polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Korzystałem z usług sklepu SKIDD, kupowałem już jakiś czas temu meble kuchenne -nie jestem zadowolony!!!
"Fachowcy", którzy składali meble nie mieli ani praktyki ani doświadczenia w montażu - na siłę wciskali piekarnik, rozbierali okap - bo nie pasowało, a ewidentnie krzywo skręcili korpusy (nie zgadzała się przekątna).
Usłyszałem również informację, iż "to tak musi być" oraz "to nie jest wodoszczelne", gdy sugerowałem poprawkę.
Nadaje się do programu "usterka".
Podczas zamówienie wymagali wpłaty zaliczki w 90%, co znacznie utrudniło reklamację! A nie są tani.
Po drobnych poprawkach korzystałem z kuchni uznając że pewnie tak to musi być i nic się z tym nie da zrobić (chociaż nie byłem w pełni zadowolony, ale nie jestem stolarzem i się nie znam) ... po długim czasie odwiedził mnie znajomy stolarz i uświadomił mi jak te meble są spier...lone!!
Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdura! Od lat w Skiddzie na meble jest pobierana zaliczka 20%. Wiem, bo nie raz zamawiałam i ciągle wracam. Ceny średnie, jakość powyżej średniej. Pytanie, czy znajomy stolarz nie krytykował z zawiści, że to nie on wykonał meble.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak, 20%,ale przed montażem jedziesz oglądac meble i dopłacasz do 95%,czyli zostaje Ci ew. 5% wartości do rozliczenia po montażu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam; mam zrobione meble ze sklepu SKIDD zabudowa kuchni , jestem zadowolona bardzo. Wykonana praca - bardzo staranie, właśnie będę u nich wymieniac blaty kuchenne na jasne, gdyż te mi się znudziły i mam je już parę lat to znaczy 6 lat. Zabudowa kuchni nadal wygląda super bez usterek...:) Polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ceny i moze powyżej średniej, ale jakość wykonania tego warta. Fachowi projektanci. Miałem do czynienia i z p. Elą -bardzo rozsądna i doświadczona- przyznaję, że z pozytywnym dla całości rozwiązań skutkiem wybiła mi z głowy moje pomysły, a p. Krzysztof-może i trochę nawiedzony, ale esteta w każdym calu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączę się - szukam białych klasycznych kuchni , gdzie coś znajdę.
W sieci są kuchnieangielskie.com.pl i http://kuchnieangielskie.pl macie doświadczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama też jestem bardzo ciekawa opinii na temat mebli tej firmy. Przy czym pokusiłam się także o wyszukanie innych ofert, dotyczących robienia mebli na wymiar w Gdańsku i bardzo ciekawą wydała mi się propozycja od Indeco Trójmiasto. Jak doczytałam na ich stronie, jeżeli złoży się tam zamówienie w grudniu tego roku, a jego realizacja odbędzie się w lutym bądź marcu 2017-go, można liczyć odpowiednio na 8 bądź 16 procent rabatu od całego zamówienia. Jak sądzicie, warto się skusić na taką opcję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli poszukujesz mebli z drewna to polecam Konar Meble - kreatywne stolarstwo. Robią świetne meble kuchenne bardzo dobrej jakości. Ale tylko miłośnicy drewna mogą skorzystać z ich usług bo mdfu nie robią. Ja zamówiłem kaurat proste fronty a nie takie jak mają w głównej ofercie. W każdym razie wartoz ajerzec i się zapytać, dodatkowo są z okolic Gdańska, więc blisko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żenada! Chciałam szafę do sypialni. Pani projektant zobaczyła dom i poszło! Wyceniono mi szafę na 22000 zł!!! Za projekt z góry zapłaciłam 300, gdy chciałam zabrać projekt jeszcze 600! Ponoć 300 Za sam kontakt z firmą. A to ciekawe, ze za kontakt ze mną mi nie zapłacili. Do tej pory, gdy opowiadamy o naszej szafie ze złota, wszyscy mają ubaw. To chyba za to się płaci :)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam! Montaż bardzo niedokładny, meble złe wymierzone przez panka projektantke, która projektuje pod siebie nie licząc się z potrzebami klienta i jego zdaniem, już nie wspomnę o nowoczesnych rozwiązaniach, raczej zatrzymała się w W czasie 30 lat temu. Nie polecam i odradzam, zmarnowany czas i pieniądze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli zastanawiacię sie na zakupem mebli to ja mam u siebie szafę na wymiar z Indeco Trójmiasto. To co mi u nich odpowiada ta gwarancja na system jezdny. Jak przydarzyła mi się rok temu nieprzyjemna sytuacja z szafą, to Państwo z Indeco nie robili absolutnie żadnego problemu i usterka została bardzo szybko wyeliminowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja z Indeco Wybrzeże garderobę, no i jestem zadowolona. U nas są lekkie skody, dlatego koniecznie trzeba było zrobić szafę na wymiar, żeby dobrze wykorzystać dostępne miejsce. Na razie nie było żadnych powodów do skontaktowania się z firmą, żeby poprawić któryś z elementów. Wiadomo, im mniej rzeczy do poprawki, tym lepiej się użytkuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

robiłam u nich kuchnię pod wymiar. Projekt i pomiar opłacany z góry a pozniej odliczany od kosztów mebli. Wykonanie kuchni solidne. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

System oddymiania (3 odpowiedzi)

System oddymiania w hali produkcyjnej. Jak wyglada?

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

do góry