Widok

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Oferujemy pracę przy montażu długopisów - praca odbywa się w systemie chałupniczym, do pracy mogą się zgłosić wszyscy obywatele Polski w wieku: niepełnoletni 16-17(wymagana pisemna zgoda rodzica)oraz osoby dorosłe w wieku 18-80 lat, przyjmujemy zgłoszenia z każdej miejscowości w Polsce. Zarobki wypłacane są po każdej ukończonej partii. Proponujemy 2 warianty pracy:

Wariant 1 - dla początkujących: paczka 3000 szt długopisów zwykłych(67 gr za szt) zarobek za złożenie paczki wynosi: 2010 zł netto czyli kwota "do ręki".
Można zamówić 2 paczki jednorazowo (nie więcej niż 4 paczki w ciągu miesiąca)

Wariant 2: dla zaawansowanych: paczka 3000 szt długopisów zwykłych + paczka 3000 szt długopisów żelowych - (płacimy 79 gr za szt) - ( wymagane napełnianie tuszem - napełniarka do tuszu wraz z tuszem bezpłatnie w paczce)
Zarobek za złożenie paczki: 4380 zł netto (kwota do ręki).
Można zamówić 1 paczkę jednorazowo (nie więcej niż 2 paczki w ciągu miesiąca)

CZAS NA WYKONANIE PRACY TO 15 LUB 30 DNI (wybiera pracownik)
Można przedłużyć lub skrócić czas pracy o 15 lub 30 dni,niezależnie od rodzaju umowy.

Pieniądze wypłacane są do ręki w gotówce, przez kuriera lub na konto w dniu ukończenia pracy. Pracujemy na umowę o dzieło/zlecenie/współpracy.Opłacamy skarbówkę i składki.Wszelkie materiały pomocnicze i narzędzie do pracy w tym instrukcje montażu oraz części do składania są bezpłatne.
Wymagane jest wcześniejsze dokonanie jednorazowej opłaty za pierwszą przesyłkę kurierską w kwocie 11 zł netto. Kwotę należy przelać na nasze konto przelewem internetowym, z konta na konto, w dowolnym banku, w punktach wpłat (np żabka), na poczcie itp.
Należy dołączyć skan dokonanej opłaty lub zdjęcie lub zrzut ekranu itp. albo napisać że nie posiada się skanera (wtedy czekamy na zaksięgowanie kwoty 11 zł na naszym koncie).
Nie jest możliwa zapłata u kuriera gdyż musimy mieć pewność iż odbiorą państwo w wyznaczonym dniu i godzinie paczkę od kuriera.Nie ma żadnych ukrytych kosztów.Wysyłamy kuriera z materiałami do pracy w ciągu 4 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia do pracy wraz ze skanem opłaty 11 zł. Zgłoszenia bez skanu rozpatrywane są po zaksięgowaniu kwoty 11 zł na naszym koncie. Przyjmujemy każdego kto spełnia wymogi- zamieszkuje na terenie Polski, wiek 16-17, 18-80 lat.

Poniżej formularz zgłoszenia do pracy:

Dane osobowe - imię i nazwisko kandydata do pracy
Adres zameldowania wraz z kodem, adres zamieszkania(jeśli jest inny)
Data i miejsce urodzenia kandydata do pracy
Stan cywilny i obecny status zawodowy(zatrudniony/bezrobotny/na zasiłku/własna dział gosp)
Aktualny telefon kontaktowy(stacjonarny lub komórkowy)
Wybieram wariant....., liczba paczek....- proszę wybrać wariant pracy oraz wybieram umowę ......(dzieło/zlecenie/współpracy) na czas.....(15 lub 30)dni.

Do maila proszę dołączyć w załączniku lub wkleić w treść maila skan wpłaty 11 zł lub dopisać kiedy i gdzie zrobiono wpłatę.
W tytule przelewu proszę wpisać "opłata jednorazowa" i datę.
PONIŻEJ DANE DO WPŁATY 11 zł(netto):

Butter Zoom S.C.
ul. Dworska 170/2
02-654 Warszawa
nr konta: 88 1160 2202 0000 0002 5199 9109
Nasz mail firmowy: butterzoom@gmail.com
Osoba do kontaktu: Marzena Wyrwa

Po otrzymaniu maila ze zgłoszeniem w ciągu 4 dni otrzymają państwo zamówioną paczkę oraz umowę którą podpisuje się przy kurierze.

W dniu ukończenia pracy proszę napisać maila i wyślemy kuriera po odbiór w ciągu 1 dnia. Kurier wypłaca gotówkę za pracę lub wysyłamy na wskazane przez pracownika konto ( dopisać w zgłoszeniu) w ciągu 2 dni.
Można w dowolnym czasie odstąpić od umowy bez ponoszenia kosztów. Nie ma kosztów za niekompletne lub uszkodzone części. Nie ma kar umownych ani innych sankcji.
Gwarantujemy pracę dla każdego kto wyśle zgłoszenie. Zapewniamy o uczciwości.
Z poważaniem - firma Butter Zoom S.C.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 29
Gdyby w tym kraju płacono 60-70gr za złożenie jednego GUANianego długopisu, to wszyscy składaliby długopisy !

ul. Dworska w Warszawie (jak wskazuje Google Maps), to 100 metrowa uliczka, przy której znajdują się jakieś 4 jednorodzinne domy. Raczej nie ma nr 170!

Ta niby firma nie podaje nr telefonu, regonu etc.

Jak chcesz, aby Marzena Wyrwa(ła) Tobie 11zł i dane osobowe, to ..., ale raczej omiń "szerokim łukiem"
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 5
I słabiutka autoreklama w zablokowanym pare dni temu wątku:

"Witam serdecznie
Od kilku miesięcy poszukuję pracy ( studiuję zaocznie, mieszkam wraz z paczka przyjaciół w wynajmowanym mieszkaniu,które muszę opłacić tak jak i czesne) niestety bez rezultatu, zdesperowana zaczęłam przeglądać oferty tzw. prac chałupniczych. Co prawda wydawało mi się to mało realnym "mitem", jednak postanowiłam próbować-dostałam oferty od kilkunastu firm z różnych ogłoszeń o pracę w domu. Większość tych firm okazywała się nieuczciwa, towaru nigdy nie zobaczyłam na oczy, jedna firma przywiozła części do montażu długopisów ale co z tego jak po 30 dniach składania nikt ich nie odebrał a kontakt z firmą się urywał...Tylko z jednym przedsiębiorstwem - Butter Zoom S.C. udało mi się podpisać umowę o dzieło na 30 dni na montaż długopisów, części dostałam poprzez kuriera i umowę też podpisałam przy kurierze, po złożeniu długopisów czekałam 2 dni na kuriera który je odebrał i zapłacił mi gotówkę za długopisy. Kontakt z firmą się nie urwał i planuję wziąść następne długopisy, także spokojnie mogę powiedzieć ze polecam te firmę. Nie dopatrzyłam się żadnych tzw. kruczków w umowie ani innych uchybień ze strony firmy. Jeśli ktoś z Was chce spróbować swoich sił, podaję namiary: Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 Warszawa osoba do kontaktu to p. Marzena Wyrwa adres mailowy to: butterzoom@gmail.com
Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu pracy
Agata Mrozińska z Opola"
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 30
Należysz do tej pseudo firmy???!!!Potrzebne wam pochlebne opinie złodzieje i sami je wstawiacie?????
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy nadal ta firm istnieje bo jestem zainteresowana współpracą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam!

Również dostałam odpowiedż od firmy butter, ale jeszcze nie zdecydowałam się na współpracę z nimi, gdyż nie raz się zawiodłam na tego typu ofertach, wysłałam pieniążki i ani kuriera, ani przesyłki. Nie wiem co robić w tym przypadku, czy mam ryzykować, czy nie. Proszę o kontakt ze mną i szczerą odpowiedż. mój adres mailowy m.proksa@wp.p Z goóry dziękuję.

Pozdrawiam

Małgorzatal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam też dostałam od tej firmy meila,i nie wiem co robic,gdyż z miesiąc temu wysłałam meila i pieniążki ale 12 zł na firmę Rajders,i dane i potwierdzenienie wpłaty,inawet kuriera ,i długopisów.A też ż adnej opinii na forum nie znalazłam,A o firmie Butter jest opinia, że dziewczyna podpisała umowę,nie wiem co robić czy zaryzykować?
Pozdrawiam Violetta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
witam zastanawiam sie nad oferta tej firmy czy przelala im pani pieniadze prosze o szczera odpowiedz na e meil maria.tokarska@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam.Nie plac zadnych pieniedzy nigdy kto chce kase przed praca to za.....y oszust i sep
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie polecam!!! Tez spróbowałam i po przelaniu opłaty na konto kontakt się urwał. Żadnego odzewu, ani umowy ani kuriera ani zwrotu kosztów. Kolejna banda złodziei
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

też nie poleca bo ja też pisałam z nimi i wpłaciłam im pieniądze i od dłuższego czasu ani kuriera i żadnego odzewu z ich strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy pani zdecydowała się na składanie długopisów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,mam pytanie.gdyż też dostałam od tej Firmy ofertę,czy ta Firma Butter jest 100 % pewna?Ponieważ miesiąc temu dostałam ofertę od firmy Rajders,i pieniądze też,i nie było kuriera z długopisami.
Pozdrawiam Violetta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
pani agato pisze pani prawde czy to kolejna sciema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hey przeczytałam twój wpis na forum i jestem ciekawa czy to co napisałaś jest prawdą ponieważ ja tez dostałam ich ofertę na pocztę ale jakoś mnie to nie przekonuje i boje się zaryzykować bo juz dwa razy byłam oszukana przez nich jak to przeczytasz to napisz mi na mojego maile bardzo proszę podaje ci go :

viki104@interia.pl

z góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ta poczta nie istnieje ani pani która wyżej napisala wiec kogo wy tu wkręcacie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam Pani Agato ile pani w ciagu miesiaca zarobila na tym skladaniu długopisów?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam zastanawiam sie nad oferta tej firmy czy przelala im pani pieniadze prosze o szczera odpowiedz na podaje kontak e - mail justynakalka91@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam napisz mi na maila czy to rzeczywiscie nie oszustwo i ile zarobiłas.Dostałam od nich również ofertę.Podaję mojego maila katrink1@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
oczywiście że to oszustwo, ten kraj to raj dla naciągaczy bo debili widzę nie brakuje. Bardzo łatwo sprawdzić firmę, wystarczy wejść na stronę CEIDG - zrobiłem to za was debile i ta firma nie istnieje ani nie istniała i pod tym adresem w warszawie ani na to nazwisko nie było nigdy żadnej działalności gospodarczej osoby fizycznej, a spółka cywilna też się łapie pod to. Wyłączcie telewizory i zacznijcie myśleć samodzielnie. Nie wiem jak można być tak głupim i naiwnym. Po za tym macie odpowiedź dlaczego nikt was niechce zatrudnić.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://www.paidverts.com/ref/slubski
Zapraszam na forum odnośnie zarabiania na Paidverts i nie tylko! Warto...codziennie nowe informacje! POLECAM
Więcej informacji na youtube i na paidverts
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykre, ale to prawda. Firmę (konkretnie NIP firmy) wystarczy wpisać w CEIDG i po kilku sekundach jest wszystko jasne (czy firma istnieje, jaki jest jej status - aktywny oznacza, że działalność funkcjonuje obecnie, kiedy firma powstała, czy działalność nie jest zawieszona itp.). Nie wpłacajcie nic takim podmiotom (właściwie to pseudo-podmiotom) bo takie firmy tak na prawdę w ogóle nie istnieją. Pierwsze na co musicie zwrócić uwagę to czy potencjalny pracodawca podaje NIP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień Dobry . Mam pytanie do Pani czy rzeczywiście dostała Pani pieniądze i ile ? Mój e-mail : kamila.krezel@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
czy to prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bardzo prosze o informacje czy to nie oszustwo ?....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
LUDZIE!!!! Czy wy potraficie czytać!!! Przecież wszyscy którzy byli na tyle naiwni że zapłacili za przesyłkę piszą o kancie. Wpiszcie w GOOGLE hasło : Składanie Długopisów Opinie !!! To nie jest proceder od wczoraj. To już trwa rok jak nie dłużej. A zasada jest prosta. Wpłata 10, 11, 20 zł. Kto z tym pójdzie na policje? A jak już poszedł to sie okazało że gościu który to napędza ma żółte papiery i nikt nic nie może mu zrobić. OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wielka ściema i kupa drobnych cwaniaczków, którzy żerują na biednych (bo który z bogaczy chce dorabiać?).
Omijać szerokim łukiem chcących jakichkolwiek wpłat i wysyłania zaadresowanych kopert!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak najbardziej oszustwo, co prawda na małą szkodę bo tak jak czytam to kilkanaście złotych, jednakże skala osób pokrzywdzonych jak widzę sięga kilkudziesięciu a może nawet kilkuset osób. Tylko pytanie kto z pokrzywdzonych rozpocznie efekt domino i o kilkanaście złotych będzie się włóczył po prokuraturach i sądach?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna autoreklama,ile pani za nią zapłaciła ta cwaniara,że i pani cwaniakuje,brak odpowiedzi będzie pani dowodem na oszustwo!

Ma pani przynajmniej honor i uczciwość ludzką,że się wypowiada na ten temat na forum internetowym?!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Posty tej samej treści są też na innych portalach, zmienia sie tylko imię i miasto. To jedna wielka ściema. I nie zobaczysz odpowiedzi. Dali ogłoszenia w kilku portalach, zobaczyli że na forach ludzie piszą że zostali oszukani i wręcz z automatu umieścili post zachwalający jak to fajnie dla nich pracować. TYPOWA AUTO REKLAMA.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Coz bardzo pania pozdrawiam i moje pytanie po co pani pisze nieprawde skoro ta firma nie istnieje .Jeszcze ten nick: życzliwa

życzliwa ale chyba klamstwa i wpuszczania ludzi w maliny.
fakt wplacilam pieniadze poniewaz chcialam sie przekonac czy naprawde ta firma istnieje .. Coz zero odzewu.
ludzie nie wplacajcie tej zacnej pani marzenie pieniedzy .
strata 11 zl lepiej za to kupcie dziecku lizaki :d
pozdrawiam zacna panią marzenke ktora gra frajera w ogloszeniach i oczywiescie zebym nie zapomniala agata mrozińska z opola- pania zyczliwa hahahahahahahahahahaha....!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agato proszę o kontakt mailowy: karolinad131@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do ~karolina, nie potrafisz czytać? Twój adres e-mailowy w ciągu 24 godzin zostanie podany do kilkudziesięciu firm proponujących super okazje. Może codziennie zapchana skrzynka nauczy cie czytania ze zrozumieniem. Powtarzam jeszcze raz dla tych co nie umieją czytać. Pani Agata NIE ISTNIEJE!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, firma Butter Zoom S.C.
ul. Dworska 170/2 02-654 Warszawa
to oszuści.
Po wysłaniu pieniędzy kontakt się urywa.
Radzę napisać do firm, które zamieszczają ich ogłoszenia, że współuczestniczą w oszustwie.
http://pracodawca.com/index.php?strona=pokaz_oferte&id=99669
http://www.gratka.pl/
http://www.careerjet.pl/about/
http://terazzaraz.pl/praca/oferta/2810121/pracownik-fizyczny-praca-zdalna-katowice?s_i=1&s_md5=beae49bd829f81e474953948e84bb722
http://jobbase.pl/praca,Butter%20Zoom%20S.C..html
info@pracodawca.com
http://nowysacz.biz/annoucements/show/11450/pracownik-do-skladania-dlugopisow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ciężko było wejśc na stronę CEIDG i sprawdzić czy firma istnieje? Jak czytam tutaj wypowiedzi takich naiwniaków to doskonale rozumiem dlaczego pracy nie mogą znaleźć bo żaden pracodawca niechce mieć debila za pracownika.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.
15 stycznia wysłałam pieniążki na konto butterzoom@gmail.com oraz moje dane i do teraz nikt do mnie się nieodezwał. Osobą do kontaktu również była p. Marzena Wyrwa, według mnie to są firmy które oszukują ludzi .Fakt 11 zł. to nie dużo ,lecz dla niektórych ludzi to jest ,aż 11 zł.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile pani czekała za długopisami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W nawiazaniu do Pani opinji na temat firmy butter zoom bardzo prosze o pomoc , ja napisalam do nich , wyslalam pieniadze i nic cisza , nie mam nr. telefonu do tej Marzeny Wyrwal bardzo prosze o pomoc . Ja jestem bezrobotna mam chorego meza , chcialam dorobic a tu co ?jak tak mozna . Prosze mi odpisac . Bozena Zytka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma w Opolu takiej osoby a to co wy piszecie to sami sobie opinii udzielają takiej firmy nie ma bo sprawdzałam to w prokuraturze i mają pecha bo to oszuści i ja niestety też się na nich nabrałam ale sprawa nie trafi do sądu bo za niska szkodliwość :( ale już wiedzą że takie coś na rynku istnieje oszuści !!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani agato mam pytanie czy oni wypłacaja to kase co oferujo czy płaco inaczej. Z powarzaniem marcin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A no pamiętam tą firmę wysłałam ostatnie pieniądze a oni tylko naciągają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
droga pani właśnie sprawdzam ten adres i niema na tej ulicy takiego domu o nr. 170 bo mieszkanie może jest bo to są bloki cztery ale o numerach 1,5,7,3 więc trochę brakuje do 170 więc dlaczego oszukujecie nas tak samo jak firma SMART która też niby istnieje ale guzik jest tego bo osoba wysyła kase a oni wysyłają jeden długopis i piszą o założęniu własnej firmy wię kasy niema i długopisów też.
Ludzie tej firmy buttrem niema to jest jakaś lewizna na dużą skale i jak tu niema być dziury budrzetowej unas jak i w państwie jak są oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam niech mi ktoś powie jaka firma oferująca takie zarobki nie ma swojej strony www tylko zwykłą pocztę na "gmail-u".
To oszuści!!!!!!!!!!!!!!! Sam zostałem oszukany wiec wiem i powiem na co uważać:
1 Mail na zwykłej poczcie, a nie firmowa strona
2 Mają płącić 2010zł lub 4380zł, a wymagają wpłaty 11zł, dlaczego?
3 Brak NIP-u firmy aby sprawdzić ją czy faktycznie istnienie
4 Która firma kurierska jest jak listonosz i wypłaca kase w drzwiach?

Ad pkt2: Wymagają 11zł, dlatego że jest to mało pieniędzy więc nawet w przypadku zgłoszenia na policję, jeśli nie wyrządzą Ci żadnej innej szkody np. nie otworzą na twoje dane konta internetowego lub czegoś innego podlegającego pod art 190a §2 kk policja przyjmie zgłoszenie w zakresie wykroczenia. Jest to zbyt dużo szukania aby komuś wystawić za to mandat więc sprawa lub nie zostanie przyjęta lub trafi do biurka i nigdy się nie wyjaśni. Wiele osób z powodu tak niskiej kwoty wg tego nie zgłosi.

Ad pkt3: Firmy kurierskie zajmujące się dostawą paczek nie zajmują się przesyłką pieniędzy.

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! UWAGA TO OSZUŚCI ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ps. Każda pochlebna opinia która się trafi dla tej firmy to podstawione osoby.
Kontakt ze mną: zwalcz.oszusta@wp.pl
Pozdrawiam i nie dajcie się nabrać, Rafał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zbierasz dane frajerów żeby im podobne oferty wysyłać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
To oszuści, ja czekam już miesiąc i cisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o podanie numeru regonu


pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy wie może ktoś więcej coś o tej firmie? Wspolpracowal ktoś już z nimi? Nie wiem czy się w to pakowac:) z góry dziękuję za informacje;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy zobaczyć na mapie nie ma takiego adresu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dotarłem tutaj z ciekawości, idąc śladem ogłoszenia składania długopisów w portalu praca.gratka.pl.

Zacząłem szukać informacji i okazało się że poza ogłoszeniami i wpisach na forach ta firma nie istnieje nigdzie.

W Warszawie nie ma zarejestrowanej firmy "Butter Zoom S.C."
Podany adres nie istnieje.
Brak numeru telefonu.
E-mail firmowy na gmailu ?
I to na co ktoś z dyskusji zwrócił uwagę 0.70gr od sztuki ?

Lipa. Omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
frajerze gdzie teraz masz nr teIef0nu w jakiej 0fercie pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
21 .02. 2014 r. wysłałem 11 zł które przepadło do dziś żadnej odpowiedzi od Pani Wyrwa (ł a) pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oszustwo. Pani Marzena Wyrwa przysłała ładny list, wspaniałe zarobki a jak poprosiłam o nr regon firmy słuch po niej zaginął. Nie dajcie się nabrać. Człowiek chce uczciwie dorobić a robią z nas frajerów. Tak się dałam nabrać innej firmie PARTNER, działają tak samo, tylko trzeba było zapłacić 49 zł a nie 11.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na 11 PLN więcej się nabierze niż na 49 (za tą kwotę to można już niemałe zakupy parodniowe zrobić) i wtedy Pani Marzena Wyrwa(la) może więcej wyrwać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdybyś dziewczyno potrafiła używać matematyki to może byś sobie policzyła, że przy takiej stawce to byś zarabiała lepiej niż poseł. Jak można być tak naiwnym i wierzyć w gruszki na wierzbie. Jak chcesz znaleźć pracę to zacznij pracować nad sobą, zacznij od wyłączenia telewizji tylko nie zastępuj jej onetem czy pudelkiem bo nie o to chodzi przecież. Pomyśl trochę nad sobą i nad tym co chcesz robić i co musisz zrobić żeby znaleźć pracę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, wpłaciłem dzis 11 zł, nie majatek jak dla mnie. we wtorek napisze państwu czy doszly do mnie długopisy w czesciach.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Też dostałam maila z propozycją. Od raiders też dostałam . Poprosiłam o nip i zero kontaktu. Oszuści i tyle. Kiedyś za składanie długopisów płacili 2 grosze a teraz 80? Przecież można go kupić za 1 zł. Za piękne:-))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Biedrze są już od 0,99 groszy, a przecież nie jest to najtańszy sklep (istnieją przecież kioski).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam pyt.czy otrzymałaś już te długopisy do składania bo ja też się zastanawiam i nie wiem co robić,czy wpłacać te 11 zł,gdyż na firma Rajders wpłaciłam 12 zł,i wtopiłam,proszę o szybką odpowiedz na meila. Violetta. Pozdrawiam. Mój emeil to wiola_1970_38@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Proszę o odpowiedz na maila monisia2439@tlen.pl.
Dziekuje z góry,ponieważ też od nich dostałam maila i się zastanawiam czy to nie kolejni oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czekam na odpowiedź czy faktycznie coś przysłali :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otrzymał Pan tę paczkę? jestem ciekawa, jak się potoczyły losy tych 11 zł:)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wysłałam te 11 zł i zadnego kuriera już nie widziałam.. Oszuści
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i co? Dostałeś długopisy w częściach? Puść skan umowy na mail lfprmp@gmail.com.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
OSZUSTWO!!! Ani paczki ani dlugopisów!

Nie wpłacajcie pieniedzy szkoda waszych zludnych nadziei.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domi,
Dzięki za info.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
można by skrzyknąć oszukanych i napisać pozew zbiorowy, te fikcyjną firmę zdemaskować i zlikwidować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wplacilam tydzien temu i cisza prosze o odpowiedz czy Pani dostala te prace .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Śmiać mi się chce z tych wiadomości gdzie ludzie pytają ile można na tym zarobić itp.. Od razu widać, że to oszustwo i gdyby nasz kraj nie był taki durny to tacy oszuści już dawno by siedzieli w pierdlu za okradanie naiwniaków, którzy wysyłają im kasę za paczkę. ;)
Nie wiem czy wy wiecie ale długopisy skręcane są maszynowo i nikt nie potrzebuje do tego ludzi. Chyba, że chodzi o te ręcznie robione za kilka tysięcy złotych ale takich po 3000 sztuk nikt by nie wysłał pocztą. :D
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha -kuzyn jest bezposrednim importerem "szajsu" z chin od 20 lat -cena jednego przy zamowieniach rzedu milionow sztuk to....srednio 0,8 Grosza!!! -a tutaj 0,7 zł ???????????? MYSLCIE LUDZIE.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak czytam te pytania ..czy to prawda, czy uczciwi itp.. to zbiera mi sie na wymioty. Podają internauci, że firma to lipa, brak podstawowych danych, kontaktu telefonicznego a ludzie jak przygłupy dalej nie wierzą i gotowi są wysyłać kasę za mrzonki.Jak już chcecie spożytkować te 11 zł polecam WOŚP , co tam jeszcze MONAR MARKOT, Caritas ect. Potem natomiast walnijcie się w te puste głowy, nie dziw że działa tylu oszustów jak jest tylu kretynów gotowych dawac kasę za free
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś ma odruch dobroczynności to polecam fundację "Dzieci Niczyje", która zajmuje się pomocą u dzieci osieroconych, półsierot i z wadami rozwojowymi. Moja koleżanka tam pracowała (nie wiem czy nadal), więc mogę każdemu polecić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
99% tych firm zgarnia kase i napedza tylko siebie samych :P Jak macie tyle kasy to posle NR konta dofinansujcie mi browarka bezposrednio i bez ściemniania!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę przesłać mi numer regon i zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności gospodarczej bo jeżeli chce Pani zatrudniać ludzi to powinna firma być zarejestrowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Butter zoom s.C.
ul. Dworska 170/2
02-654 warszawa
nr konta: 88 1160 2202 0000 0002 5199 9109
oszustwo oszustwo i jeszcze raz oszustwo wysłałem kase i ani długopisów ani kasy............ Napisałem maila zero odpowiedzi nie dajcie sie nabrac mam nadzieje że sie udławią tymi pieniedzmi !!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

składanie długopisów

Justyna Windorpska Os.B.Chrobrego 15/200 60-681 Poznań 14.03.1974 Poznań rozwiedziona,umowa o pracę na czas nieokreślony tel:664-158-416,wybieram wariant 1 jednorazowo 2 paczki,umowa zlecenie.Wpłata będzie dokonana 14.01.2014r rano.Agencja.1122.OBCH 117 ADAMSKA 2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Justyna,40-tka za chwilę na karku a Ty nadal taka naiwna ??!! Jaką Ty szkolę kończyłaś ?? Teraz każdy ma dostęp do Twoich D.O. i może zarobić na nich 'nieco' kasy !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzę, po prostu nie wierzę temu co widzę, a może raczej nie chcę wierzyć...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to już jest desperacja. Ja mimo że mam pracę to cały czas śledzę FORUM. Już pisałem na temat długopisów z pół roku temu. Opisałem na czym polega ten proceder. Ale widze że naród polski jest tak zdesperowany że chwyta się wszystkiego. Zróbcie ludziska to co ja i inni rodacy. Emigrujcie, za chlebem, za godnym życiem, to tacy frajerzy, naciągacze różnej maści będą musieli iść do pracy, bo nie będzie już kogo naciągać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
prosząc ową firmę o podanie nr NIP oraz REGON nie uzyskałam odpowiedzi, jak ktoś już napisał nie istnieje na ulicy Dworskiej nr 170 co każdy może sprawdzić w google maps, no i jeden z najprostszych sposobów sprawdzenia czy dana firma istnieje https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/Search.aspx wpisując chociażby jedną informację na tej stronie, np. ulicę, nr. nieruchomosci i miejscowość wyświetlić powinno się wszystko o firmie, zakładając oczywiście, że firma której szukacie istnieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, moja kuzynka tak dała się naciągnąć. Jak myślicie ile drogich długopisów kupuje się dziennie, bo te tanie są po 80gr. Do tego istnieją maile, i konkurencja zmierzam do tego, że największa grupa czyli pracodawcy i uczniowie najbardziej korzystają z długopisów kupują najtańsze. Takie firmy zazwyczaj bazują na naiwności ludzi , wpłacenie i stracenie 11zł nawet bezrobotny może sobie na to pozwolić, tylko w skali kraju to już tysiące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda czasu na takie oferty. Sam osobiście szukałem kiedyś podobnych, tyle że nie dałem się nabrać.
Tyle się dzieje wokół Nas, pieniądze można czerpać z różnych źródeł, tyle że 97% ludzi na świecie pracuje na marzenia 3%. Tak czy siak, życie mamy jedno.
imagemedia@wp.pl
W życiu godzimy się na to co mamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednym słowem nieroby i złodzieje,którzy dorabiają się na ludzkiej naiwności.Ja niestety dałam się nabrać w desperacji szukałam szybkiego zarobku ,mam nadzieję że ktoś kiedyś zrobi z tym porządek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może ktoś coś zrobić z tymi oszustami ???? Jest jakieś rozwiązanie ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla wszystkich pragnących spróbować super płatnej pracy proponuję odwiedzić następujące stony:

http://www.moj-bazar.pl/inzeraty/prace-domowe-inzercia-17388-praca-w-domu-monta-dugopisow-1650-z.html
http://www.nowe-oferty.pl

Sami zobaczcie jak to działa. Te ogłoszenia powtarzają się. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie nauczcie się liczyć.
Jeśli ktoś chce od Was 11
za to wyśle Wam towar wart xx złotych,
płacąc za kuriera ok 17 zł,
odbierze od Was,
płacąc za kuriera ok 17 zł,
doliczy Wasze koszty,
doliczy swoje koszty,
itd, to ile musiałby kosztować ten tandetny długopis?
Pomijając ten kit o wypłacaniu kasy przez kuriera.
Jeszcze komuś się wydaje że to właśnie jego a nie pozostały milion poszukujących zarobku spotyka cudowna szansa na mannę z nieba?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jeszcze coś dodam.
11 zł, niby nie wiele, ale wystarczy 100 frajerów, na miesiąc i na koncie jest 1100 zł. I wiele nie trzeba robić. Dać ogłoszenie za darmo w kilkunastu portalach o pracę i to wszystko. A ogłoszenie z tej niby firmy znalazłem w ciągu 5 minut na 30 różnych portalach. Proste? A wójcio GOOGLE może wiele powiedzieć. Wystarczy poszukać. A ryzyko związane z tym ogłoszeniem? Żadne! Bo kto poda kogoś na policje, lub do sądu o 11 zł? Pomyślcie. Nie dawajcie robić się w chu....!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie złóżmy pozew zbiorowy i zwrot kasy gwarantowany !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram czas skonczyc z tymi oszustami bo niejednokrotnie wyrywaja ostatni grosz ja tez si nadzialen tylko ze na adresowanie kopert ludzie nie wieszcie w ogloszenia zamieszczone na portalach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czym więcej naiwniaków takich jak ja tym większa szansa na odzyskaie kasy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
od kogo chcesz odebrać kasę i kiedy? Najpierw zgłoś na Policję /prokuraturę możliwość popełnienia przestępstwa w zasadzie przestępstwo to teraz od 400zł ale zgłosić można to im może konto zablokują o ile w polskim banku. i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem za wysłałam i czekam jak durna w domu już długi czas :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli ktoś chce złożyć pozew chętnie sie dołączę mój
e-mile to aniapelka13@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na takie oferty pracy należy szczególnie uważać. Ostatnio czytałam artykuł o tym http://praca.gratka.pl/poradnik/art/wstan-z-fotela-albo-zgin-11637.html?utm_source=nm&utm_medium=art&utm_campaign=aktywneposzukiwanie składanie długopisów, klikanie, hostessy w Japonii. Takie ogłoszenia sprawiają, że osoby bezrobotne, nie mające środków do życia decydują się odpowiadać na takie o ogłoszenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wplate d czekam jeszcze 4 dni jak nie dostane prosze o zwrot pieniedzyokonalam tydzien temu i do tej pory ni dostalam paczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak z tymi dlugopisami ? :d caly czas sie ogłaszają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już się nie ogłaszają. W nocy podałem dwa ogłoszenia do admina, o składaniu długopisów, i e-papierosów, i już zostały usunięte. NIMA i NIEBYŁO. hehehehe:) Proste? Wystarczy podać do moderacji, podać powód, i amba wcięła ogłoszenia. Czyli było coś nie tak z nimi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To pewnie kolejni oszuści byli...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

oszustka

wlasnie zle Pani marzennka trafila jutro na komisiariacie ktorym pracuje zaopiekuje sie ta sprawa skad ta pani pisze itd podam sprawe do sadu o oszustwo i wyludzanie zaplace adwokata ale swoje zdobede ludzie nie wrabiajcie sie w to !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może warto by było pomyśleć o połączeniu sił, przez wszystkich oszukanych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pomoc dla ludzi!!!

prawda czy nie nie wiem ale wiem gdzie ten ktoś ma bank jeżeli potszebne są jakieś info pisac na paproh188@wp.pl pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja także zapłaciłam 11 zł tej pseudo firmie. Miałam nadzieję, że jednak się uda. A tu od miesiąca ani widu, ani słychu o paczce i kurierze. Jestem za donosem zbiorowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

oszust
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzis też wpłaciłem jesli nic nie przyslą to ide na policje po numeże konta dojdą a jest nas wielu wiec. Nie obawiajmy sie poradzimy sobie z tą osobą. Jesli robi w konia ludzi ona jest sama a nas jest wielu. My jestesmy uczciwi wiec nie ładnie jak nas w trombe zrobią kij ma dwa konce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
potrzeba Hitlera on dał by sobie rady z tymi oszustami ,nie chcieliście "AKTA'' macie oszustów!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie chcieliście "AKTA""!!! macie oszustów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
co ma wspólnego AKTA z oszustami? Trzeba być osłem żeby coś takiego powiedzieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo naiwny jesteś oj bardzo. Szkoda tylko, że masz prawo głosu bo na obietnice i ładnie wyglądających panów w TV też się pewnie łapiesz...
Gdybyś miał mózg na karku to byś się zastanowił, że jak ktoś chciałby ci dać pracę to by nie wymagał żadnych wpłat. Po za tym teraz długopisy to chińczycy produkują za pojedyncze grosze. Wyłącz telewizję i zacznij używać tego organu, który masz pod czaszką to może znajdziesz pracę.
Po za tym możesz wejść np. na stronę cedigu i sprawdzić czy firma w ogóle istnieje. Masz masę możliwości ale trzeba trochę pomyśleć prawda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz gwarantowane że kasa przepadła ale daj znać co na policji powiedzieli. Pewnie będą mieli ubaw po pachy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest głupota , nie nabierajcie sie na to . ja wysłałam pieniadze i nawet nie bylo kuriera i długopisów . A po za tym potem jak patrzalam na interneecie to takie firmy w ogole nie istnieja wiec nie nabierajcie sie na to ja juz sama sie przekonałam . To sa oszuści !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwaga na firme oferującą składanie długopisów ,niby z siedzibą na ul. Słupeckiej, w Gdyni
miałem blisko i sprawdziłem,pod tym adresem mieszkają tylko lokatorzy,po prostu chcą naciągnąć na wpłaty po 10 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie to już lepiej zróbmy taki łańcuszek, w podstawówce bawiliśmy się wysyłając w ten sposób pcztówki. Wystarczy,że pocztówki zmienimy na 10-złotówki i zarobimy grosza ,że aż miło.
Pani Marzena też przysłałam mi meila,ale ja najpierw przeczytałam opinie i zadałam jej pisemnie jedno pytanie-czemu jest tyle złych opini o niej i firmie?
Poprosiłam żeby zrobiła coś co mnie przekona, np. kontakt tel. albo umówione spotkanie, na którym z ręki do ręki -ja jej 12 zł Ona mi towar do składania.
I wiecie co???
No ja to co???
NIC!!!Ludzie nie dajcie się nabierać, to złodzieje!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNA - REKLAMOWA
"GRACJA"
NIP 8992161229 REGON 932119886
UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 131/14
53 - 317 WROCŁAW
TELEFON: (71) 360 - 45 - 69
E - MAIL: ofertygracja@interia.pl

ta firma istnieje w CEIDG sprawdzalem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś dostałam od tej pani takie dane:

Do maila proszę dołączyć w załączniku lub wkleić w treść maila skan wpłaty 11 zł lub dopisać kiedy i gdzie zrobiono wpłatę.
W tytule przelewu proszę wpisać "opłata jednorazowa" i datę.
PONIŻEJ DANE DO WPŁATY 11 zł(netto):
Butter Zoom S.C.
ul. Dworska 170/2
02-654 Warszawa
nr konta: 10 1140 2004 0000 3502 7456 2027
Nasz mail firmowy: butterzoom@gmail.com
Osoba do kontaktu: Marzena Wyrwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wysłałam pieniądze i dane i dotej pory nic nie otrzymałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otrzymałaś naukę żeby nie być zbyt łatwowiernym,jeżeli coś zbyt ładnie wygląda.;)Czy myślisz że przy takim bezrobociu musieli by szukać pracowników przez internet?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem kolejnym naiwnym, oczywiście musiałam przekonać się na własnej skórze, ciągle mam dużo wiary w drugiego człowieka. Po miesiącu czekania stwierdzam z całą odpowiedzialnością OSZUSTWO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a są w ogóle jakieś takie oferty które są prawdziwe??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapytaj kingi ona wie wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy składania dług opisów. Proszę o wysłanie numeru konta na który mam wysłać te 11 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie takie samo ogłoszenie podala oszustka Emilia Kucinska z ta roznica ze zadala 12 zl a nie jak tu 11 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie coś to od razu na ściemę wygląda !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie czy można prosić o numer telefonu kontakt?chciałabym porozmawiać z panią Marzeną Wyrwa.proszę chociaż sms.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja znajoma ma firmę dla której składa długopisy i poszukują nowych pracowników, kontakt do niej wplatadlafr@jerow.me
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Nie wplacajcie zadnych pieniedzy na konto. To zwykli oszusci i naciagacze. Ja wplacilam-dobrze ze tylko 5 zl. ale zadnego e-maila wiecej nie dostalam ani kuriera tez nie bylo. Nie dajcie sie nabrac. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga podobna firma smart działa w wrześni właścicielka pani czeberak żąda najpierw przysłania koperty zwrotnej ze znaczkiem priorytetowym a następnie w zamian za dokumenty i serię próbną długopisów chce 49złjest niby nip. Regon ale telefonów nie odbiera to chyba kolejna naciągaczka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby firma Parker z.o.o produkująca dobre długopisy ale chyba ktoś się pod nich podszywa.Bo w ofercie jest że wysłany SMS kosztuje tylko 1,25 ale kod zwrotny już 25zł i termin na odpowiedż od 2do 8 tygodni.Więc ostrzegam innych ja umoczyłem 25 zł i wątpię abym kiedykolwiek zobaczył długopisy do składani więc ostrzegam innych przed tymi oszustami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
uwaga na akrylowanie doczyszczanie to walek...40gr za metr wykonanej pracy a nie 15 zl jak sie oglaszaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich! mam informacje o firmie Vertix S.A i butter zoom S.A
to jedna niby firma, ktora szuka chetnych do skladania dlugopisow za 2010 zl!. wczoraj wyslalam 11 zl, wyslalam tez dane, nie ma odzewu!.
Firma rozni sie tym, ze vertix sa podaje niby prawdziwy nip i regon, natomiast butter zoom nie podaje ani nipu ani regonu!.
Obydwie firmy chca, aby wplacic pieniadze, maja podobne zasady!.
NIE DAJCIE SIE NACIAGAC!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam was tez wyczytalam o firmie butter...... wyslalam pieniadze zobaczymy co z tego bedzie . Kiedys tez dalam sie naciagnac i stracilam troche kady a zobaczymy tym razem .......pierwszy wpis mnie zainteresowal co opisuje ta studentka jej sie udalo moze mi tez kto ko wie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata Mrozinska a kiedy skladalas te dlugopisy ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata Mrozińska i Marzena Wyrwa to ta sama osoba. To samo IP sprzętowe. To samo mieszkanie. I to samo bezguście w wyglądzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam za co trzeba poniesć te 11zl.a mozna niewysylac skanu meilem tyko kedy wyslano.a czy mozna poprostu na konto firmy w pl bankowej wyslać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam pytanko czy można pracowac bez umowy oczywiscie uczciwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to oszustwo bo jak nie to jestem zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zaineresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daję pod rozwagę jeszcze jedno. Tzn. ostrzegam, żeby nie uważać tylko na firmy, które wyciągają jakieś opłaty przed wykonaniem pracy. To już jest oczywiste i jawne oszustwo. Bardziej niebezpieczne są te nieco bardziej wyrafinowane. Na przykład trąbią głośno, że nie oczekują żadnych opłat (co za wspaniałomyślność...). Następnie różne inne elementy zdają się wyglądać sensownie i potem już tuż tuż jest zlecenie na robienie czegoś w internecie a potem już tylko el dorado codziennych/cotygodniowych wypłat. Kochani, po prostu wykonacie komuś dzień lub tydzień pracy za darmo :) Poczytajcie o tych ofertach, o konieczności sprawdzenia firmy, następnie o tym ,że podstawą do wynagrodzenia jest umowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowana pracą w waszej firmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten oszust działa od nowa dziś!!!! Niedawno pojawiły się nowe ogłoszenia nie dajcie się ludz nabierac!!!!i
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj spokój ludzie są takimi idiotami że nawet na własnym błędzie się nie nauczą. Czy tak ciężko jest sprawdzić w KRS czy ta firma w ogóle istnieje? Ktoś tam nawet sprawdzał po googlach i nie mógł znaleźć adresu. Czy ludzie od lat 90' nie nauczyli się jeszcze że składanie długopisów to był największy kant tamtej epoki? Wiadomo że jak ktoś wyśle 11zł to nie będzie się tłukł po sądach, skarżył o oszustwo i robił sobie jeszcze większych kosztów. Trzeba być kompletnym desperatem żeby się złapać na takie numery. W dzisiejszych czasach przy dostępie do milionów informacji nie można wyszukać żadnych danych złodziejskiej firmy? Ahh szkoda gadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dokładnie , jeden mi proponował takie coś jak mu dam 100 zł on da koledze któremu za siebie też 100 zł zapłacił , to dostane prace umowe w tym i wogóle , co za ściema nie dałem się nabrać , składanie długopisów ok ale trzeba wiedzieć i mieć papiery albo chociaż zarobić na tym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

osxustwo zzgłosić na policję Oszustwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, zgłosić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy oferta pracy jest nadal aktualna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wy jesteście naiwni - złodzieje i oszuści - tak się właśnie wykorzystuje uczciwos i potrzebne praca nie szanuje się pracowników tylko oszustów i złodzieji - czy naprawdę postradaliscie głowy - gdzie jest numer telefonu to wystarczy żeby sprawdzic wszystko - poco te bzdury piszecie - krzysztof
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry