Widok

SOLARIUM

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, mam pytanie do wszystkich kobitek, które systematycznie krzystają z solarium......chciałabym w dzień ślubu mieć ładną, delikatna opaleniznę, czy któraś z Was mogłaby mi poradzić na ile dni przed ślubem powinnam zacząć chodzić na solarium, żeby mi się ta opalenizna utrzymała i jak często, 1 raz w tygodniu, 2 razy ?? ja zupełnie się w tym nie orientuję,
z góry dzięki za wszelkie wskazówki
Monia

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci osobiscie solarium Hawana jest ich cała siec,(na Morenie,na Przymorzu w Gdyni itp) wszystko zalezy od tego jaka masz karnacje,kolor włosów i jak Twoja skóra reaguje na słonce. Napisz mi to a wtedy będe w stanie poradzić Ci jak bezpiecznie uzyskasz ładną opalenizne. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam ciemną karncaję, ciemne włosy, a moja skóra reaguje na słońce wspaniale ;)) właściwie to mogłabym całe życie spędzić na słoneczku i się opalać, bo nie przeszkadzaja mi upały ani promienie słoneczne, dość szybko się opalam, dlatego też nigdy nie musialam korzystać z solarium ;)
a gdzie w Gdyni jest to Solarium Hawana ??



Maja :) napisał(a):

> Polecam Ci osobiscie solarium Hawana jest ich cała siec,(na
> Morenie,na Przymorzu w Gdyni itp) wszystko zalezy od tego jaka
> masz karnacje,kolor włosów i jak Twoja skóra reaguje na słonce.
> Napisz mi to a wtedy będe w stanie poradzić Ci jak bezpiecznie
> uzyskasz ładną opalenizne. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie,musze kumpele zapytac,bo ja chodze na przymorzu.Maja tam takie lampy ze mozesz sobie pochodzic przez tydzien co drugi dzien na 10 minut pierwsze dwa razy potem po 12 a juz w nastepnym tygodniu dwa razy po 15. polecam Ci równierz krem z efektem tingle(niewiem jak to sie dokładnie pisze ) jest to krem ktory najpierw chłodzi potem rozgrzewa i znowu chlodzi,ale ostrzegam bedzie troche pieklo,ale warte jest tego bo efekt jest suuuuper, a po kolejnych uzyciach to pieczenie bedzie mniejsze az w koncu sie przyzwyczaisz.( ja tak sie do tego kremu przyzwyczailam ze niewyobrazam sobie opalania bez niego i tego pieczenia :) )Najlepiej taka jednorazowa saszetke firmy onyx albo taka czarna saszetka z różowo fioletowa kula i brazowym napisem-niepamietam nazwy firmy.jutro Ci napisze gdzie w Gdyni jest to solarium a narazie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info, a powiedz, co ten krem z efektem "tingle" tak naprawdę robi ?? przyspiesza opalanie czy co ?? no i czekam na info, gdzie w Gdyni jest ta Hawana ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nacheba,

tylko nie w oststni tydzien przed slubem, nie rób tego.
Ja tez mam ciemna karnację i ciemne włosy a jak ostatnio poszłam przed Sylwestrem to sie zjarałam, ojojoj i teraz mi skóra schodzi,
Ja propozuję Ci zacząc seanse z 2- 3 tygodnie [przed, chodx sobie 2 - 3 razy w tygodniu (czyli gdzies ze 5-6 seansów po 10-15 minut) i bedzie luz i ostatni raz idz na 3 dni przed slubem to opalenizna sie wchłonie, pigment wyjdzie a skóra bedzie złocista.
szczerze mówię
słuchajcie mnie ;))) kiedys byłam maniaczką solarium...
pozdraiwam wszystkie panny i mężatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyśpiesza i pogłębia opalenizne i zawiera witaminy które odrzywiają skóre.Jeśli bedziesz chodziła regularnie i stosowala kremy to zadne poparzenie ani schodzaca skora Ci nie grozi.Dobrze jest tez raz w tygodniu zrobic delikatny peeling Cialai oczywiscie urzywaj balsamow po kazdej kapieli najlepiej do skory suchej bo solarium strasznie wysusza. Moge Ci podac numer na Przymorze i tam zapytaj o adres w gdyni . Jest to naprawde profesjonalne solarium z naprawde miłą obsługą która zawsze odpowie na Twoje pytania i doradzi. Miłego opalania. Pamietaj tez zeby raczej chodzic na jedno solarim poniewaz rozne solaria maja lampy o roznej mocy przez co skracasz ialbo wydluzasz czas opalania i wlasnie wtedy jestes najbardziej narazona na oparzenia. Jak bys miała jeszcze jakies pytania pisz na meila. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam Ci troszke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj pomogłaś, pomogłaś ;)) dzięki serdeczne.....
myślę, że nie tylko mi pomogłaś, bo chyba jest tu więcej dziewczyn, które będą sie przed ślubem "opalać" i które nie do końca mogą wiedzieć co i jak, więc DZIĘKI ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Równiez polecam solarium Havana, ja okazyjnie chodze do niedawno otwartego na Morenie (wczesniej na Przymorze) bo niedawno sie przeprowadziłam i uwazam ze jest to najlepsze solarium w trojmiescie. Usługi na najwyzszym poziomie. Efekt murowany. A niekiedy jest tak, ze zapłaci sie za seans i sladu opalenizny nie ma.
Ale reklame własccielowi zrobiłysmy, ha,ha... :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak sie opalasz w Hawanie to efekt murowany :) wiesz za co placisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka!!
To właśnie jaj jestem jedną z dziewczyn, której pomogłyście. Bardzo jasna karcja, wręcz biel, słońce troszkę opala, ale tylko troszkę, więc napewno pójdę do solarium i już wiem do jakiego - dzieki :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro masz jasna karnacje to zacznij seanse od 8 minut i koniecznie z kremem :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny, czytam sobie co piszecie...bardzo dziekuje za rady...ja mam ślub w sierpniu i mam malutką nadzieje ze sie do tego czasu naturalnie opale na plazy, ale to zalezy od pogody, z ktora coraz gorze niestety...wiec porady zapisalam i bede pamietac. Ja mam jasna karnacje i ciezko mi się opalić, wiec coś czuję ze skorzystam z Waszych rad i pójdę do Havana'y na sesje kilka tygodni wczesniej....dzieki :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laski polecam się na przyszłość!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
mam pytanie: gdzie dokładnie na Morenie znajduje się solarium Hawana?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postarm sie wytłumaczyć.
Jedziesz od Wrzeszca Jaskowa Dolina, przejezdzasz juz na Morenie przez rondo, dalej, mijasz po prawej stronie przychodnie po lewej Mc Donalda.
Stoisz na swiatłach: I DOKŁADNIE NAPRZECIWKO (PO DRUGIEJ STRONIE ULICY) JEST PAWILON, wktórym jest m.in zoologiczny, pizerria i na dole tego pawilonu jest SOLARIUM HAVANA, jest to chyba ulica Warneńska.
Ale namieszałam , nie wiem czy cos z tego zrozumiałaś.

W kazdym badz razie jak bedziesz przy Mc Donaldzie to na druga strone ulicy (stojac tyłem do Wrzeszca) i napewno znajdziesz, jest tam baner na dachu. Powodzenia.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wytłumaczyłas idealnie :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o havane w gdyni to znajduje się na abrachama...korzystałam przed swoim ślubem i polecam... mając średniąm kranacje zaczelam chodzic 2 miesiace przed ślubem wykorzystałam 1 karnet i opalenizna była piekna nie zamocna i przez to ze opalalm się małymi dawkami przez dłuższy okres czasu skóra była ładna jescze baaardzo długo:0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję! Trafię bez problemu:)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam uczulenie na solarium - odkryłam to przed studniówką, w trakcie której swędziała mnie skóra ;) (choć wcale się dużo nie opalałam). Natomiast jestem blada i potrzebuję się troszeczkę opalić. Słyszałam, że w salonach kosmetycznych można się opalić jakimiś dobrymi samoopalaczami, które nie brudzą potem ubrania. Nie wiem czy to prawda i gdzie ewentualnie w Gdańsku są takie salony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytaj sobie to:

http://www.centrumciala.com/airbrush.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madlen, to ze swedziała Cię skóra to moze być uczulenie na srodek dezynfekujący ,dlatego dobrze jest przetrzeć łużko samym papierem przed opalaniem, albo poprostu za długo leżałaś, albo chodziłaś w zbyt krutkich odstępach czasu... Ja jak przesadziłam pare razy to też sie cała drapałam.... Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak sobie właśnie przypomniałam.... Dziewczyny polecam beta karoten, bio karoten, albo taki preparacik Solar Vita. Do kupienia w aptekach.Odrzywia skóre, nadaje delikatny odcień opalenizny, która dłużej się utrzymuje.Ale nie polecam tak reklamowanego Solarinu.Już nie raz natknełam sie na artykuł w którym różni autorzy niepozytywnie się na jego temat wypowiadali . Sama stosuje Solar Vita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ten środek o którm piszesz nie brudzi ubrań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy w życiu to są kapsułki do łykania raz dziennie :) i niema takiej mozliwosci!! pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAja, a ile takie preparaciki kosztują w aptece ?? pewnie majątek ;)
ale napisz orientacyjna cenę, może sie skuszę ;) pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz ceny sa różne ale tak od 10 zl w góre zależy to od firmy która to produkuje. Ale to i tak sie oplaca. Łykasz tylko jedna tabletke dziennie. Za solar vita place 30 zl ale tam jest 60 kapsulek wiec to na dwa miesiace starcza.Myśle że sie opłaca :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i kupiłam sobie SolarVita ;)) jestem ciekawa czy będzie jakiś zauważalny efekt ;)) matko, czego to się nie zrobi, żeby w ten jeden dzień wyglądać idealnie.....ale z drugiej strony, nie to jest najważniejsze jak się wygląda.....więc...co ma byc to będzie ;))

pozdrówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tak sobie notuję i planuję, a że mieszkam na chełmie to mam nadzieję że będę miała czas podskoczyć na solarium do centrum handlowego - tak z 5-6 razy ;) a samoopalacz stosuję czasem na twarz - zimą i jakoś niezbyt mi to pomaga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli samoopalacze to polecam AMBRE SOLAIRE EXPRESS BRONZEUR Garniera. Jest to spray samoopalajacy z naturalnym ekstraktem z moreli ma mleczno zolty kolorek i slicznie pachnie. (Jest to doskonalosc roku 2001 Twojego stylu.) wystarczy spryskac twarz ,rozsmarowac i troszke poczekac :) bez obaw o jakies plamy czy zacieki.buteleczka jest mala (100 ml) ale bardzo wydajna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mieszkasz na chełmie to masz bardzo blisko do świetnego solarium koło myjni na ulicy Dragana. Mają dużo łóżek,czysto, obsługa przyjemna, ceny umiarkowane. Polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie na pawilonach na piętrze jest fajne solarium, polecam. Byłam tam z kilka razy, a cieżko mnie zaciągnąć w takie miejsce... :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie! o tym samym solariu myślimy... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja i tak uważam że lepszego solarium od ..........y niema!!!!!! :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie tam są ceny?bo też mieszkam na chełmi i szukam czegoś blisko domu, ostatnio odkryłam że na basenie w szkole nr 3 jest fajne solarium z b. dużym łóżkiem (80gr/min)ale nie mają karnetów:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam kiedyś tylko do Hawany jak mieszkałam na Przymorzu, teraz mieszkam na Morenie i też mam blisko do Hawany, ale wolę jednak to na Chełmie. Na Przymorzu niestety popsuła się jakość usług. Zdarzyło mi się parę razy, na różnych łóżkach, że lampy były stare ( można to poznać po czerwonych żążących się koncówkach lamp). Na Morenie jest lepiej bo jest to stosunkowo nowe solarium. W pierwszej chwili wygląda bardzo profesjonalnie ( mają żaluzje suwane do kabin zamiast drzwi, jest czyściutko i nowocześnie i pracuje tam nawet moja koleżanka, która wcześniej pracowała na Przymorzu), natomiast zraża mnie tutejsza klientela- 80% to tutejsi blokersi). Dlatego wolę Chełm. Ceny są podobne jak w Hawanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIestety nie wiem...:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no chiba wezme rower i pojade do tej .....y ;) coby nie reklamować :)
jak tak zachwalacie :) hi hi hi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stare Lampy w Hawanie to niejest mozliwe!!! Napisałabym czemu ale niechce mi się tyle rozpisywać... Laski nie wierzcie w te bzdury!! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na Twoim miejscu zastanowilabym sie nad uzyciem tego kremu. pracowalam kiedys na solarium i wiele osob w tym i ja zaliczylo poparzenie, uczulenie, zmasowany atak popekanych naczynek. Osobiscie polecam "Pure Chocolate" daje ladny brazowy odcien opalenizny. Ale to juz do Ciebie nalezy co wybierzesz. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. Mam pytanko bo widze ze wiesz duzo na temat hawany :). Czy w hawanie na morenie jest łóżko stojące??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to watek z 2005 r. !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehem...a tak ogólnie mówiąc, to kto wie, gdzie są "stojące" łóżka - niejakie tuby? słyszałam, że są lepsze pod tym względem, że nie robią się odciski na plecach, ani na pośladkach... Prosiłabym może o jakiś link :) na www...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch, takie stojace łózko do opalania jest w Gimnasjonie tzn w kubie fitness, które znajduje sie w Gdanskim Medisonie. Rzeczywiscie fajna sprawa, rownomierna opalenizna gwarantowana.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to by było super :) bo w sukience planuję odkryte plecy :o) !!! trzeba zahaczyć o gimnazjon :) bo z tego co pamiętam zawsze robiły mi się czerwone plamy na łopatkach i innych mniej widocznych częściach ciała ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0