Szkoła Podstawowa nr 17

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Stefana Czarnieckiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~Wiczka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2018

SP17 wątek zamknięty Do "Hetmanki" chodzi moja córka. Jesteśmy bardzo zadowolone z wyboru szkoły a...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

SUPER SZKOŁA - POLECAM KAŻDEMU! wątek zamknięty Szkoła nr 17 jest kameralna, a atmosfera wyjątkowa. Nauczyciele bardzo dbają...
~zefir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty W tym roku kończę ''Hetmankę'' i jestem z niej bardzo zadowolona. Nauczyciele...
~:)
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

fajna szkoła wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły i z żalem ją opuszczałam. Czasem wracam, bo było mi...
~michajka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

super szkoła wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do tej szkoły. Zawsze byliśmy zadowoleni. Mili...
~mila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

SP 17 - WYJĄTKOWA SZKOŁA we Wrzeszczu wątek zamknięty Rodzice, szukając szkoły dla swojego dziecka staje przed dużym wyborem, ale i...
~jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Kameralnie wątek zamknięty "Hetmanka" jest kameralną szkołą. Nauczyciele znają większość dzieci po...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Performance wątek zamknięty Performance
~FrankVB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2010

Polecam. wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim tą podstawówkę. Ma ona wyjątkowo wysoki poziom,...
~Kam's
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

narzucone mundurki wątek zamknięty w tej szkole sa obowiązkowe mundurki! dla mnie bzdura i pozostałość po...
~mamama
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

super wątek zamknięty Moje dzieci chodza do tej szkoły ,wszystko jest w rewelacyjnym stanie,nowa...
~Aska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 maja 2008

Bardzo miło wspominam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, szkoła mała ale za to bezpieczna, czysta. Według mnie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry