Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
giga - opinia kameralnie , bezpiecznie , dobre wyniki nauczania
~giga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

odradzam, drugi raz dziecko bym tam nie wysłał wątek zamknięty Niekompetentni nauczyciele, nie portafiący radzić sobie z uczniem (są...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Wielce polecam! wątek zamknięty Polecam. Nauczyciele bardzo mili i tolerancyjni. Nauka na wysokim poziomie....
~Mara588
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Normalna, dobra szkoła wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, dobry kontakt z nauczycielami, zaangażowanie wszystkich...
~MR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Moja Opinia wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła,mili nauczyciele i dobry poziom nauczania
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

~mu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Szkółka wątek zamknięty Bardzo mi się w tej szkole podobało szkoda że musiałem wyprowadzić się ale...
~J.M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Tak! wątek zamknięty Wspaniała kameralna szkola, zawsze bede ja wspominac. Jedynie wyposazenie...
~Ag
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

Adam Jurkiewicz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła!!!!
~Adam Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

Po trzydziestu dziewięciu latach wątek zamknięty Minęło prawie czterdzieści lat. Były inne szkoły, inne uczelnie,ale zadnej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

Absolwentka. - opinia wątek zamknięty ta szkoła jest super. ! najlepsza szkoła na świcie ....będe z nią bardzo...
~Absolwentka.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2007

SUPER wątek zamknięty NAjlepsza szkoła w Trójmieście, Naprawdę warto - super nauczyciele, wysoki...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

Niewarto wątek zamknięty Mojim zdaniem niewarto chodzic do tej szkoly, ja zepsulam sobie kilka lat...
~Zuza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 maja 2007

WIĘCEJ TAKICH SZKÓŁ wątek zamknięty SUPER SZKOŁA, KAMERALNA I BARDZO BEZPIECZNA.WIĘCEJ TAKICH SZKÓŁ GDZIE...
~KRZYSZTOF
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 maja 2007

KOLL - opinia wątek zamknięty NAUCZYCIELKA ZE SWIETLICY JESDNA TAKA JEST TYLKO NA SWIECIE WREDNA
~KOLL
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Iza - opinia wątek zamknięty Mała szkoła z zangażowaną kadrą, trzymazającą poziom. Budynk ładny z...
~Iza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

AZ SIE LEZKA KRECI ZA NAUCZYCIELAMI ;-) DYREKCJA I TYM BUDYNKIEM.. wątek zamknięty a nawet nie za budynkiem ale ta cala atmosfera ktora powala i z tego co wiem...
~Krzysiek Soński
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry