Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Chociaż masowa, to mała i o kameralnym klimacie. Duże sale lekcyjne. Dwie...
~M.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2014

zawody cheelreaderek i dzień otwarty TO POMYŁKA ! wątek zamknięty Jesteśmy po dniach otwartych mile zaskoczeni szkołą, choć uważam, że...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Super szkoła wątek zamknięty Szkoła bardzo bezpieczna z monitoringiem a co najważniejsze brak...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

a ja jestem zadowolona wątek zamknięty świetny klimaty, w większości czadowi nauczyciele , duża różnorodność zajęć i...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Rodzic - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Nowy dyrektor tylko dużo obiecuje
~Rodzic
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

BEZNADZIEJA wątek zamknięty Pozytywne opinie to chyba od nauczycieli i ich dzieci chodzących do...
~.Magdalena R.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

bardzo fajna szkoła wątek zamknięty Szkoła taka jak powinna być każda. Od samego wejscia czujesz sie swojo. Super...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

fajna szkoła wątek zamknięty W tej szkole uczy się dwójka moich dzieci. W trakcie rozmów z innymi...
~mama 9-cio latki i 11-sto latka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

MONIKA - opinia wątek zamknięty JAK DLA MNIE BARDZO FAJNA SZKOŁA - MAŁA, KAMERALNA, DOBRZE WYPOSAŻONA , SUPER...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

nieprzyjazna dzieciom!!! wątek zamknięty Szkoła ta powinna być dawno zamknięta! Nauczyciele źle traktujący dzieci,...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

jes tok wątek zamknięty szkoła bardzo mała kameralna bardzo dobrze wyposażona wysoko wykwalifikowany...
~ropuchaga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Szkoła jakich mało w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam innym tę szkołę. Tak naprawdę polecili mi ją...
~Jolanta Koczyńska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Serdecznie polecam wątek zamknięty Szkoła mała, przez co panuje w niej miła atmosfera, brak przemocy. Wysoki...
~niunia27
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

bARDZO DOBRA SZKOłA. wątek zamknięty SP 27 uważam za rewelacyjną szkołę. Jestem uczennicą gimnazjum. Śmiało mogę...
~Polly-ann
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Rewelacja !! wątek zamknięty Super Rewelacja!!! Polecam wszystkim!!!
~mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

15

wątków

do góry